PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271087}

Klątwa Tutenchamona

The Curse of King Tut's Tomb
5,2 1 835
ocen
5,2 10 1 1835
Klątwa Tutenchamona
powrót do forum filmu Klątwa Tutenchamona

no klasyk poprostu z intrygującą fabułą i doskonałą grą aktorską, pełną emocji i zaangażowania. Wspaniałe egipskie krajobrazy doskonale dopełniają magiczny klimat tego przygodowego majstersztyka. Wspaniałą amerykańska produkcja wnosząca niesamowity wkład w tematykę filmów poświęconych klątwom. Polecam gorąco, szczególnie na leniwe wieczory

ocenił(a) film na 1
Brumbbaker

A ja bym dodała, że niesamowicie połączyli FAKTY historyczne z mityczną klątwą :}



Mamo, co za SHIT, dawno się tak nie uśmiałam, a przy tym nie irytowałam. Strasznie mnie to poraziło.

ocenił(a) film na 7
Cyanide

a mi się podobało, chociaż cz.1. lepsza wg mnie od drugiej...

Cyanide

Ja chciałem wyrzucić telewizor przez okno jak zobaczyłem co zrobili Tutankhamona, i co powiedzieli o Ra i Secie (a wygląd Seta był powalający ;/ ). Ale trafiłem na Asteriksa i Obeliksa jak pomagali budować świątynię Kleopatrze, to już poprawiło mi humor, mimo, że to jest nie zgodne z prawdą to jednak nie razi jak "Klątwa Tutankhamona", ale przynajmniej jak weszli do piramidy to poznali na tekstach piramid, że widnieje tam Anubis no i wyglądał jak Anubis (nie to co Set w Klątwie Tuta) i przynajmniej powiedzieli, że to bóg opiekun umarłych.
A i jeśli chodzi o Anubisa, jak wpisać słowo Set do wikipedii to informacje podane są tam błędne choćby np.: "Prawdopodobnie ojciec Anubisa."- pfff, Anubis był synem Neftydy i Ozyrysa, bo Neftyda zdradziła Seta, a Set chciał za to zabić Anubisa. Ale nie będę tutaj roztrząsał mitologii-nie miejsce nie czas. xD

Sareth

az mi stanal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Pijany_Mistrz

Idź pochwal się tacie..

Sareth

Nikt nie każe Ci oglądać tego filmu, nie podoba się to go wyłącz, a swoje osobiste przemyślenia i doświadczenia pozostaw sobie. =.='

Film słaby 3/10, sceny akcji są kiepskie, a Tutenchamon śmieszy. W sumie to nie warto ani jednej minuty poświęcać na jego oglądanie tym bardziej, że większość faktów historycznych się nie zgadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones