PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658350}

Klątwa laleczki Chucky

Curse of Chucky
4,8 12 225
ocen
4,8 10 1 12225
5,0 3
oceny krytyków
Klątwa laleczki Chucky
powrót do forum filmu Klątwa laleczki Chucky

Boooorin'

ocenił(a) film na 2

Liczyłam się z tym, że ta część będzie gorsza od poprzednich, ale nie sądziłam, że aż tak. Dałam 2 gwiazdki tylko dlatego, że ogólnie lubię tą serię. W rzeczywistości nie zasłużyła nawet na 1 gwiazdkę. Co jest najgorsze w tej części? Po pierwsze to nie jest stary, dobry styl zabijania przez Chucky'ego. Po drugie Chucky się nie porusza a jeżeli już to widać jedynie ruch ust lub nogi znikające pod łóżkiem. Po trzecie wygląd lalki: włosy zmienione, oczy zmienione, a usta to po prostu tragedia. Po czwarte Chucky praktycznie nie mówi. To już nie jest to samo co wiele lat temu. Dodatkowo kiedy usłyszałam, że ma wyjść kolejna część to liczyłam na pociągnięcie wątku o Glenie i Glendzie (w końcu Glen dostał rękę ojca), a tu co? WIelkie G. Całkiem nowa rodzinka grana przez bardzo kiepskich aktorów. Reasumując polecam tylko po to żeby zobaczyć co było dalej, ale jeżeli liczycie na strach i adrenalinke sprzed lat to będziecie bardzo zawiedzeni. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones