PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613652}

Klaun

Clown
5,1 7 328
ocen
5,1 10 1 7328
6,2 4
oceny krytyków
Klaun
powrót do forum filmu Klaun

Klaun

użytkownik usunięty

Biorąc pod uwagę, że horrorów o klaunach jest niewiele, to ten wypada całkiem nieźle.
Przede wszystkim pomysł na taki strój oraz przedstawienie genezy klaunów są na plus. Również podobał mi się jego wygląd wraz ze stopniową przemianą, a finalna charakteryzacja jest genialna, tak właśnie powinien wyglądać klaun w horrorach!
Niestety poprowadzenie fabuły nie jest zbyt dobre i potrafi nużyć, a całość powinno być okraszone jakąś dobrą ilością gore, no ale nie można mieć wszystkiego...

ocenił(a) film na 6

No właśnie ten film powinien pójść w stronę gorę, i to najlepiej całkowicie, wtedy lepiej by się go oglądało. Jak na dobry horror przystało kilka scen było naprawdę zabawnych :p, zwłaszcza tych z początku. Ogólnie to całkiem niezły, mimo że byłem zaspany jak go włączałem, to mnie nie znudził i nie zasnąłem. U mnie ocena waha się między 5 a 6.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

mnie w sumie pod koniec znudził, ale początek mi się bardzo podobał. Świetny pomysł do czasu i realizacja. dawno nie widziałem filmu co by mnie tak zainteresował dlatego tak.

ocenił(a) film na 8

Horrorów o klaunach jest niewiele? To, Amusement, Killer Klowns from Outer Space, Clownhouse, Killjoy, Stitches, Drive Thru, Scary or Die, The Clown at Midnight, S.I.C.K. Serial Insane Clown Killer, Mr. Jingles, The Clown Murders, Secrets of the Clown, The Fun Park... Jest tego mnóstwo, ale Klaun z 2014 chyba wszystkie przebił.

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

Oczywiście masz rację, źle wtedy napisałam, miało być że dobrych horrorów o klaunach jest niewiele, bo tych wszystkich B i C klasowców o klaunach jest od groma.

ocenił(a) film na 2

Ten film zdecydowanie ie był dobry. Sama charakteryzacja ie uratują fabuły, która jest tragiczna i razi głupota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones