PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743825}

Klaus

8,1 60 118
ocen
8,1 10 1 60118
7,3 21
ocen krytyków
Klaus
powrót do forum filmu Klaus

Widze w komentarzach same 9 i 10 I niestety nie moge dolaczyc sie do zachwytow.

Klaus to solidny film. Ładna kreska, poruszająca historia ale tez bardzo kliszowa, wtorna. To nie jest coś czego jeszcze nie widzieliśmy. Wiec absolutnie nie mogę sie zgodzić ze to najlepsza animacja roku. Uważam ze ten tytuł należy się do I Lost My Body a sequele Frozen, Toy Story, How To Train Your Dragon tez są lepsze.

No ale kto co lubi.

damiansport1

Mam podobne zdanie. Poruszająca historia, ale nie porywająca. Historia jest rzeczywiście zupełnie inna od tych ckliwych i słodkich historii i bajek świątecznych, od których się roi na Netflixie. Ta historia jest mroczna, złowroga, ludzie są pełni nienawiści, a miejsce w którym mieszkają - lodowate i nieprzyjazne, jak ich serca. Przez pierwszą połówkę filmu człowiek się zastanawia czy to na pewno jest opowieść świąteczna? Mrok zaczyna jaśnieć z momentem jak dzieci zaczynają być szczęsliwe.....to początek wielkich zmian. Rozumiem, że takie było zamierzenie i taki był właśnie cel - od mroku do światła i ciepła topniejących ludzkich serc.... natomiast dla mnie był ZBYT złowieszczy i ZBYT ponury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones