PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106155}

Klejnoty

Jewels
7,3 1 095
ocen
7,3 10 1 1095
Klejnoty
powrót do forum filmu Klejnoty

Myślałam, że jednak Sara i Joachim będą razem:/

ocenił(a) film na 8
jowita345

Hej. :) Widzę, że oglądałaś cały film do końca. Ja niestety nie... Skończyłam mój mały seans na drugiej części filmu. Sara była w łóżku z tym niemieckim generałem (jej mąż już nie żył). Co było dalej? Jak się skończyło? Baaardzo była bym wdzięczna, ponieważ spodobał mi się ten film. ;)

ocenił(a) film na 9
Coral_23

Ona na drugi dzień wyjechał bo Sara powiedziała mu, że zawsze jej mąż będzie stał między nimi. Sara zajęła się budowaniem firmy i była sama. Po krótce opowiem bo dłuugo by pisać ;)
Ich dzieci związały się z nieodpowiednimi partnerami. najstarszy Filip z zimną kukłą ;) Młodszy Julian z aktorką która czyhała na jego majątek a córka też z podstarzałym łowcą posagów, jedynie jej brat bliźniak podróżował i co jakiś czas pojawiał się lub wysyłał prezenty matce na kolejne urodziny.
Żona Juliana zdradzała go z Filipem i zaszła w ciążę ( nie wiedziała z kim), Julian powiedzaił jej, ze skoro chciała jego kasy to dostanie jak urodzi dziecko( bo myślała by usunąć) i on sam wychowywał syna. Filip rozwiódł się z żoną i związał z tą byłą Juliana. najmłodsza córka nie mogła pozbyć się męża ( nie chciał dac rozwodu ze względu na kasę i nazwisko), ona zaszła w ciąże z kim innym i dopiero po nieprzyjemnej rozmowie wszystkich dzieci z matką, Filip się go pozbył. W między czasie Sara odnalazła jakiegoś swojego znajomego z dzieciństwa. Scena końcowa to był chrzest dziecka też córki( nie pamiętam jak miała na imię chyba Izabela), i przekładali sobie to dziecko z rąk do rąk. Byli tam wszyscy czyli Filip z tą aktorką, Julian z synem( co ciekawe ta jego matka, była żona Juliana, obecna Filipa, nawet na swojego syna nie spojrzała), brat bliźniak Izabeli, Sara i ten jej znajomy z dzieciństwa( nie wiem jaki charakter miała ta znajomość bo nie było wprost pokazane).
Nie wiem czy czegoś nie pokręciłam bo w między czasie szykowałam obiad ;) i dzieci krzyczały, może ktoś inny opisze bardziej szczegółowo ;)

ocenił(a) film na 8
jowita345

Bardzo dziękuję za rzetelne streszczenie filmu. :) Teraz wiem jak się wszystko potoczyło dalej i mogę spokojnie zasnąć ;) Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones