PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31311}

Klincz

Gridlock'd
7,4 6 254
oceny
7,4 10 1 6254
7,0 5
ocen krytyków
Klincz
powrót do forum filmu Klincz

Pamietam jak mialem samego soundtracka do tego filmu i biegalem jeszcze do wypozyczalni meczac codziennie o ten film az po miesiacu Typiara w koncu go zakupila od tamtej pory czesto do tego filmu wracam swietna rola powykręcanego Tim Rotha i 2packa soundtrack tez dobry. 2Pac 4ever

ocenił(a) film na 10
firsthh

Dokładnie.Ja widziałem najpierw klip do ''Wanted dead or alive'' 2Pac'a ze Snoopem potem film na vhs a na końcu cały soundtrack miałem/mam do dziś....Też świetny OST.dobre tracki też ''Never had a friend like me'' 2Pac'a czy "Sho Shot" Lady Of Rage lub filmowy "Life Is a Traffic Jam" 2Pac/Thandie Newton.Klasyk! DEATH ROW

ocenił(a) film na 10
cebul_297

Ogółem sama swiadomosc tego ze jarałem/am sie tworczoscia 2Packa jak jeszcze zyl podrasowywuje mi Ego hehe bo zazwyczaj wiele osob kojarzy go po Changes i Tych jego słodkich minkach a jak wiadomo to tez odpierdalał no niewazne temat rzeka a tu tematyka filmowa na tej stronie to koncze pozdrówkami dla Prawdziwych wyjadaczy Rapu Pozdro Cebul_297

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones