plakat filmu Klub Baby-Sitter

Klub Baby-Sitter

The Baby-Sitters Club
6,2 314
ocen
6,2 10 1 314
214
chce zobaczyć
{"type":"film","id":96706,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Klub+Baby-Sitter-1995-96706/tv","text":"W TV"}]}
Klub Baby-Sitter
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Siedem koleżanek z niewielkiego Stoneybrook postanawia założyć letni obóz dla maluchów. To najlepszy sposób na to, aby ciekawie spędzić wakacje i zarobić nieco grosza, a przy okazji wypróbować, jak silna łączy je przyjaźń. Pomysł chwycił i łąka przed domem Dawn zapełniła się dziećmi. Wkrótce okazało się, że same chęci nie wystarczą -Siedem koleżanek z niewielkiego Stoneybrook postanawia założyć letni obóz dla maluchów. To najlepszy sposób na to, aby ciekawie spędzić wakacje i zarobić nieco grosza, a przy okazji wypróbować, jak silna łączy je przyjaźń. Pomysł chwycił i łąka przed domem Dawn zapełniła się dziećmi. Wkrótce okazało się, że same chęci nie wystarczą - potrzeba pewnych umiejętności, pogody ducha i wspólnego działania. A jak tu wspólnie działać, kiedy Claudia musi zdawać poprawkę z biologii, Stacey myśli o chłopaku z Europy o imieniu Luca, a Kirsty nieoczekiwanie zaczęła się wymykać na spotkania z ojcem, który przed laty opuscił rodzinę. Czy postawiony wobec takich problemów Klub Opiekunek wytrzyma próbę przyjaźni?

Klub Baby-Sitter zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.