PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 145
ocen
6,8 10 1 45145
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Dano nie widziałem równie dennego i słabego filmu.Scenariusz chyba pisał facet po 30 kawach przez 2 noce.Ciągnie się to jak spaghetti w rosole.W czasie tych dłużyzn można nawet wziąć prysznic i być pewnym,że nic nowego się nie pojawi.Typowy drugorzędny produkcyjniak z trzeciorzędnej wytwórni. Do tego to zakończenie...męczyć widza takim chłamem,po to by obejrzał jak zło zwycięża.Każdy ma prawo do swoich opinii ,po to jest to forum,ale ja byłem zniesmaczony tym "dziełem".Dla mnie 1/10.

thanau

Z całą pewnością film ten zasługuje na wyższą ocenę niż 1/10, mimo iż nie było to wybitne kino. Tego typu ocenianie filmów nie świadczy dobrze o oceniającym. 1/10 to najniższa ocena tutaj, a zastanów się czy naprawdę nie widziałeś gorszego filmu od tego? Jak dla mnie taki średniak - 6/10 niemniej jednak nie nudziłem się na nim a to na pewno plus.

ocenił(a) film na 9
Kandyzowany_

Zapewne Rambo 8 mial u niego 10/10.
Nie wystawilem jeszcze ani razu nizszej noty niz 4 na filmweb... TY tu dajesz 1 to naprawde cos chyba z Toba nie tak...
Moze wlasnie brales prysznic w tym czasie i stad taka ocena bo na koniec nic nie zrozumiales.
Mi sie film bardzo podobal.

ocenił(a) film na 1
Vega1985

Po pierwsze:nie,nie brałem prysznicu w czasie oglądania tego filmu.Obejrzałem ten film dość uważnie i także myślę ,że zrozumiałem koniec filmu.Po drugie,nie wystawiłem żadnemu filmowi Rambo oceny 10,nie moja tematyka.Po trzecie po to jest forum filmowe,że każdy ma prawo wystawiać ocenę ,jaką tylko chce,bo chyba po to są te oceny.Ja nie komentuje kto i za co wystawił swoją ocenę,a tym bardziej na tej podstawie nie komentuje stanu psychicznego innych uczestników tego forum,a jeśli ty to robisz dajesz tylko świadectwo o sobie samym...Używanie argumentów at persona świadczy,że niema się żadnych argumentów.Ocena filmu jest sprawą dość subiektywną i podstawowym kryterium jest czy film się podobał czy nie.Ja uważam i uważać nie przestane,że Klucz do koszmaru jest straszliwym gniotem zrobionym bez polotu ,nudnym i wkurzającym.Scenariusz,gra aktorska,cała logiczna konstrukcja poszczególnych scen to porażka,stąd moja ŚWIADOMA ocena tego filmu.

ocenił(a) film na 8
thanau

zgadzam sie z tym, co mowi thanau - kazdy ma prawo do swojej opinii.
jesli o mnie chodzi, 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones