PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 167
ocen
6,8 10 1 45167
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Hmm

ocenił(a) film na 7

Oglądałem go ostatnio w Tv bodajże na TVN i moim zdanie film nie jest zły ani też nie jest genialny. Fajnie go się ogląda ,ale czasami potrafił znużyć.Może ja jestem dziwny ,ale rola i charakter Kate Hudson mi się podobała bo była tak inna niż w innych Horrorach< jeśli to horrorem można nazwać ;D> tak hmm.. bardziej na luzie ? :P . Ogólnie jest git , 7/10 to dobra ocena więc i taką ja dam.

< Przypominał mi trochę film OKO. Mało strachu ale za to fajnie się ogląda>

ocenił(a) film na 9
andreas92

Ja się wahałem między 8, a 9, lecz dla dobra filmu dałem 9.

Przede wszystkim genialny klimat. Nie mogę sobie przypomnieć ostatniego horroru, który by zrobił na mnie takie wrażenie. Voodoo i te sprawy, nie zdarzają się zbyt często, lecz w tym filmie połączenie z tajemniczością było piorunujące. Do tego wszystkiego zakończenie. No ja mocno poczułem przerażenie i przede wszystkim wczucie się na samym końcu w rolę głównej bohaterki. Przecież takie coś musiało być straszne. Naprawdę polecam. Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie. Na mnie ten film wywarł naprawdę ogromne wrażenie. Polecam. Film jest zaskakujący, choć na pewno dla niektórych znajdą się momenty, gdzie będzie trochę nudno, to jednak film w całej okazałości od początku do końca jest taki jaki powinien. Jest momentami strasznie, intrygująco, tajemniczo, zaskakująco, a do tego końcówka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones