PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33356}

Kołyska strachu

Cradle of Fear
2001
5,1 1,6 tys. ocen
5,1 10 1 1626
4,7 3 krytyków
Kołyska strachu
powrót do forum filmu Kołyska strachu

Ogromne możliwości ekonomiczne, innowacyjne spojrzenie na kwestie karania przestępców, zwiększenie bezpieczeństwa w społeczeństwie poprzez możliwość dokonania morderstwa w kontrolowanych warunkach.
"The sick room" to genialny przyszłościowy pomysł o niekończących się możliwościach rozwoju.
Stronka może i na obecnym etapie przedstawionym w filmie prezentuje się amatorsko, ale wystarczy poprawić layout oraz wprowadzić na początek kilka zmian, by witryna zyskała bardziej wyrafinowaną i profesjonalną prezencję.
Najpierw proponowałbym zmianę płatności na fikcyjną walutę bitcoin biorąc pod uwagę fakt, iż na początku, w zacofanym ciemnogrodzie, gdzie tłamsi się naturalne instynkty ludzi jako drapieżników, pomysł z zabijaniem przez Internet byłby jeszcze nielegalny.
Gdyby "The sick room" był legalny, rzuciłby nowe światło na system sądowniczy i karanie najcięższych przestępców, morderców, pedofilów i innych zwyrodnialców. Prawdopodobnie opcja wyroku kończącego się w czterech ścianach "The sick room" odstraszałaby ludzi od popełniania przestępstw o wiele bardziej niż zwykła kara śmierci czy dożywocie. Ponadto istnienie "The sick room" pozwoliłoby ludziom aspirującym na przyszłych przestępców na realizację swoich pragnień w kontrolowanych warunkach bez wyrządzania krzywdy ludziom egzystującym w wolnym społeczeństwie. Takie osoby niekoniecznie musiałyby korzystać tylko z opcji zdalnego zadawania bólu; można je zatrudnić jako katów. Otwierają się wobec tego ogromne możliwości zarobkowe, co zmniejszyłoby stopień bezrobocia.
"The sick room" mógłby umożliwiać rodzinom i krewnym ofiar danego przestępcy odegranie się na oprawcy. Najbliżsi mogliby uzyskać dostęp do pokoju więźnia na mocy wyroku sądu, by dokonać uczciwego, honorowego samosądu. Dylematem jest, czy rodzina powinna mieć pierwszeństwo przy cenach regularnych, promocyjnych, czy za darmo, jednak to również mogłoby zależeć od wyroku Najwyższego Sądu. Rodzina miałaby prawo zrzec się możliwości dokonania samosądu, ale miałaby też możliwość odsprzedania pokoju z przestępcą na dziale z aukcjami, gdzie jakaś część zysku trafiałaby na konto "The sick room".
Na filmie widzimy, iż sekcja prezentująca kategorie jest bardzo skromna i przewiduje ledwo podstawowe możliwości zadawania bólu. W trakcie rozwoju strony można by ją rozbudować o całe wachlarze kategorii, podkategorii, tagów etc. (wzorując się na stronach porno). Mogliby w tym brać udział internauci, którzy wprowadzaliby własne pomysły za dodatkową opłatą. Po czasie można byłoby uwzględnić wprowadzanie ich pomysłów na stałe, np. poprzez głosowanie w ankietach umieszczonych na stronie głównej. Duży potencjał tkwi nie tylko w możliwościach zadawania bólu, ale w ogólnym postępowaniu z więźniem; można rozbudować całe spektrum utrzymywania go w różnych warunkach i pozycjach za pomocą różnorakich urządzeń, przedmiotów.
Internauci mogliby odzywać się do więźnia poprzez mikrofon lub wysyłany dynamicznie tekst, który więzień mógłby odczytać.
W przypadku powszechnej popularności witryny, internauci mogliby uzyskać możliwość wyboru więźnia na podstawie pożądanych przez siebie kryteriów, to znaczy na podstawie płci i wieku skazańca, powodu osadzenia czy kryteriów fizycznych. Zważając na potencjalnie nierówny podział zróżnicowania więźniów, mogłaby się pojawić możliwość wcześniejszego wykupienia danego skazańca przez jednego bądź grupę internautów. Cena zależałaby np. od medialnej popularności osadzonego, zasądzonych czynów, preferencji społeczności "The sick room". W dalszym czasie trwania, działania i rosnącej popularności witryny, można byłoby podjąć stałe obserwacje zainteresowania internautów poszczególnymi rodzajami więźniów i praktykami manipulując cenami tychże w zależności od powstałych wykresów i wyliczonej przez ekonomistów opłacalności.
Żeby utrzymywać stałe zainteresowanie stroną, można byłoby organizować konkursy, w których do wygrania byłaby określona ilość ciosów za pół ceny, czy jakieś okresy promocyjne, w których praktyki z jednej kategorii byłyby przecenione o 40% - tak naprawdę możliwości jest nieskończenie wiele.
Czy macie jeszcze jakieś pomysły w związku z genialnym pomysłem jakim jest "The sick room" i co sądzicie o pomyśle?