PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34928}

Kobieta-Kot

Catwoman
5,2 66 348
ocen
5,2 10 1 66348
2,0 8
ocen krytyków
Kobieta Kot
powrót do forum filmu Kobieta-Kot

najpierw popłakałem się, bo mogłem wybrać coś lepszego. Potem popłakałem się ze śmiechu nad Halle Berry (to jakaś rodzina Huckelberry?). Nigdy nie lubiłem jej aktorstwa, ale tutaj przerosła całą swoją głupotę. Żenada. Następnie popłakałem się nad reżyserem, a właściwie jego rodziną, z której pewnie będą się ludzie zbijać, bo zamiast zrobić jakiś mroczny, szokujący film fantasy stworzył niesamowite gówno i trochę to wyglądało, jakby film miał opisywać getto. Popłakałem się równieć nad rodziną scenarzysty, który chyba do tej pory robił scenariusz do reklam szamponów itp. mało ambitnych "dzieł". Muzykę oczywiście też dobrali do filmy o getcie. Aż żal za dupę ściska jak się ma coś o tym filmie pisać. TAK ŻAŁOSNEGO FILMU DAWNO NIE WIDZIAŁEM!!! Po pewnym czasie włączyłem sobie "Chirurdzy" na polsacie. */***** to byłaby pochwała dla tego gówna, nawet na 0/5 nie zasługuje. GÓWNO!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Satch

Za mocno powiedziane. Chcesz zobaczyć gówno? Obejrzyj Invincible albo House of The Dead ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones