PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96083}

Kobieta muszkieter

La Femme Musketeer
6,6 2 284
oceny
6,6 10 1 2284
Kobieta muszkieter
powrót do forum filmu Kobieta muszkieter

Jeden ze słabszych filmów muszkieteropodobnych. Sporo znanych aktorów niestety nie zagwarantowało dobrej rozrywki. Wszystko to juz było więc film należy potraktować jako ksero poprzednich dzieł w tym temacie.
Przewiduję, że w kolejnych Muszkieterach głównym bohaterem będzie czarny gej, tylko co z tego?
Zabrakło ciekawego scenariusza.

ocenił(a) film na 10
_MAX_

ja mam załkiem inne zdanie , mi ten film się bardzo podoba , nie dopatrzyłam się błedów ani słabszych momentów , więc moja ocena to 8 ;)

_MAX_

Tym bardziej przykre, że obsada wcale nie taka najgorsza, choć od jakiegoś czasu za Yorkiem nie przepadam.

Jorjan

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones