Film

Woman to Woman

1923 1 godz. 22 min.
6,7 3
oceny
6,7 10 1 3
14
chce zobaczyć
{"id":"90891","linkUrl":"/film/Kobieta+przeciw+kobiecie-1923-90891","alt":"Kobieta przeciw kobiecie ","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/08/91/90891/7833997.2.jpg"}
Film oparty na przebojowej sztuce Michaela Mortona Kobieta Przeciw kobiecie. Melodramatyczna fabuła łączy się z wojennym... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Film oparty na przebojowej sztuce Michaela Mortona Kobieta Przeciw kobiecie. Melodramatyczna fabuła łączy się z wojennym tłem. Film opowiada historię brytyjskiego oficera Davida Ansona-Panda, który we Francji zakochuje się w dziewczynie imieniem Louise. Nagłe wezwanie na front uniemożliwia rozkwit związku. Ranny David traci pamięć i wracaFilm oparty na przebojowej sztuce Michaela Mortona Kobieta Przeciw kobiecie. Melodramatyczna fabuła łączy się z wojennym tłem. Film opowiada historię brytyjskiego oficera Davida Ansona-Panda, który we Francji zakochuje się w dziewczynie imieniem Louise. Nagłe wezwanie na front uniemożliwia rozkwit związku. Ranny David traci pamięć i wraca do Anglii. Dalsza akcja obrazuje skomplikowane dramaty miłosne toczące się między byłą kochanką Davida, a jego obecną, poślubioną w Anglii żoną. 

studio
Balcon, Freedman & Saville
tytuł oryg.
Woman to Woman
inne tytuły
Kobieta przeciw kobiecie Polska
Więcej...
Betty Compson - odtwórczyni roli Louise Boucher/Deloryse, otrzymywała ogromne jak na ówczesne czasy honorarium w wysokości 1000 funtów tygodniowo. 
Film kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Film oficjalnie uważa się za zaginiony. Znajduje się na liście Brytyjskiego Instytutu Filmowego 75 najbardziej poszukiwanych filmów.

forum filmu Kobieta przeciw kobiecie

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum