PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 723
oceny
5,0 10 1 86723
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Dam szanse dla Vegi

ocenił(a) film na 8

Wiem, że jest tu wielu antyfanów Vegi jednak chce stanąć w jego obronie.
Ma na koncie wiele słabych filmów, jednak Pitbull "Niebezpieczne kobiety" był dla mnie rewelacyjnym filmem. Kreacja "Cukra" wg mnie to arcydzieło.
Jednakże "Botoks" mnie nie ujął, a nawet wydaje mi się filmem strasznie słabym!
Vega zaczął obecnie wydawać filmy jak szalony i co za tym idzie poziom filmów spada drastycznie w dół.
Trailer "Kobiety mafii" całkiem mi się podoba i chcę dać kolejną szansę dla Vegii. Jeżeli film okaże się gniotem, nie zamierzam w przyszłości oglądać jego dalszych produkcji :D

ocenił(a) film na 1
Parnassus

A ja myślę, że jemu by się przydało wiadro zimnej wody... Powinno się zrobić akcję jak przy filmie "Kac Wawa" i masowo dać 1 bez oglądania. Bagiński wypruwa z siebie żyły, żeby jakość kina w tym kraju była na światowym poziomie a tacy ludzie jak Vega brną w ten beton, tą breję przez, którą jestem całkowicie zażenowany "polskim kinem". Już tak przywykliśmy do tej bylejakości i poziomowi dna, że "dajemy szansę". Ja nie daję bo Vega po premierze swojego ostatniego filmu bezczelnie się śmiał ze swoich naciągniętych widzów. Wiedział dokładnie, że "Botoks" był gniotem, ale ciągle się kwotami jakie zarabia ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones