PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 756
ocen
5,0 10 1 86756
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Pseudonimy

użytkownik usunięty

Po prostu porażka...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Niuniu kochany, ja moge byc Twoim ojcem ... zapytaj mamy ;>

użytkownik usunięty
supreme_leader

No i oczywiście klasyczny wjazd na rodziców. W necie pewnie jesteś kozak a jakbyś powiedział to komuś w twarz to szybko byś wyłapał w pysk, więc daruj sobie

Nie, wyjatkowo szanuje ludzi ale jak Ciebie kiedys spotkam na ulicy to nie bede mial problemu z tym ,ze nosisz okulary

użytkownik usunięty
supreme_leader

Nigdy nie lekceważ drugiej osoby bo trafisz na większego kozaka i nie będziesz taki mocny. Możesz być napakowanym bezmózgim osiłkiem i patusem pokroju Daniela Magicala ale to mnie nie rusza i się nie boję Ciebie, więc naprawdę sobie daruj, bo szukasz zaczepki

Sorry - musialem ogarnac Daniela Magicala... nie wiedzialem , ze cos takiego istnieje...

Arrrghhh... Nie szukam zaczepki , tylko nie przepadam za przemadrzalymi gogusiami/prawiczkami ;) . A to, plus twoje komentarze to jest mieszanka wybuchowa. Akurat ja tez nie jestem teraz swiety ale wlasnie tacy jak ty nic nie wnosza tutaj na portalu. Pisza, madrza sie a tak na prawde nic nie ma oprocz bla bla bla. Napisze po prostu co mu ślina na jezyk przyniesie.

" Po prostu porażka... " - No wyjasnij - co tu jest napisane? nic! Ni chuja - Plus nawet nie obejrzales filmu a juz zaczeles komentowac.

Kolejny bezwartosciowy komentarz.

"Na tych aktorów parodiujących polityków to się zastanawiam, dlaczego ludzie wybrali takich debili by rządzili naszą Polską..."

użytkownik usunięty
supreme_leader

Hahahaha. Musisz mnie znać na wylot, że po dwóch komentarzach mówisz, że jestem gogusiem/prawiczkiem xDD To jest takie śmieszne. Komentuję, bo wolność słowa jest, komunisto -.- Udało Ci się mnie wkur*ić i rozśmieszyć jednocześnie. Brawo ty

Kooomunisto ... nie prawiczek bo te okularki takie smieszne buhehehe

supreme_leader

Ale jeszcze 5 lat i juz bedziesz rasowym Januszem ;)

użytkownik usunięty
supreme_leader

Jesteś zwykłym je*anym trollem w necie, który tylko wkur*ia innych nie mając nic lepszego do roboty. Weź się powieś najlepiej i zrób światu przysługę. Albo poproś Twojego ojca by dał Ci w pysk i żeby Ci zabrał neta, dziecko. Bo chojrakiem nie jesteś ani w necie ani w realu. Więc nie marnuj mojego czasu i naucz się szacunku do czyjegoś zdania!

Dobrze, to ty idz pilnowac Januszy na plazy a ja ide sie wieszac ;)

użytkownik usunięty
supreme_leader

Spier*alaj, kur*iu...

ocenił(a) film na 1
supreme_leader

koleś, nie pogrążać się...

ocenił(a) film na 7

Nikt z Tobą wódki pic nie chce sebixie

użytkownik usunięty
kacie

"Sebixie" xDDD Szczym ryj lepiej i mnie nie rozśmieszaj

chyba ty jestes porazka

użytkownik usunięty
jacobs1983

Kolejny wyszczekany hejter :P

ocenił(a) film na 1

Vega, nic dodać, nić ująć... porażka...

Za młody jesteś na ksywy

użytkownik usunięty
Aleo

Z czym ty do mnie, typie? xD

O rzeczach o których nie masz pojęcia, Damianku.

użytkownik usunięty
Aleo

Czepiasz się mojej osoby, ponieważ Twoja jest bez sensu :)

w sensie absolutystycznym?

Ty wez ty idz pilnuj Januszy w Ustce, albo wez w koncu zar*chaj bo robi sie ciezko z Toba.

użytkownik usunięty
supreme_leader

A ty weź się ode mnie odpier*ol, przypale. Nudne masz życie?

ocenił(a) film na 3

A tak z innej beczki to w niektórych przypadkach te pseudonimy nie mają najmniejszego sensu. Nie przypominam sobie aby w filmie ktoś nazywał Wieniawę „Futro”

ocenił(a) film na 2
Sidewinder

Pewnie u swoich gachów taka ksywe ma ;)

A czego się spodziewałeś? Romantycznych, intelektualnych ksyw, które mógłbyś podziwiać? Ty chyba nie rozumiesz, kim są ci członkowie polskiej mafii. To nie są "intelektualiści z bronią", jak w Pulp Fiction.

użytkownik usunięty
Sony_West

Wiem kim są. To jest bydło a nie ludzie

Jak zobaczyłem te pseudonimy to myślałem, że Vegeta jakąś parodię nakręcił. Na szczęście nie obejrzałem żadnego z tych gniotów.

ocenił(a) film na 10

sam jesteś porażka, nawet pewne nie jesteś Polakiem . dlatego promujesz mowę nienawidzi do Polski i Polaków .

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Promuję mowę nienawiści do idiotów i ameb społecznych takich jak ty, więc utkaj kur*ę

ocenił(a) film na 1

Wieniawa ma dobre,pewnie ciągle miała trzepane futro.

ocenił(a) film na 9

pochwal sie swoim pewnie leszczyk albo baran

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones