plakat filmu Kobiety na sprzedaż

Kobiety na sprzedaż

Sex Slaves
6,9 17
ocen
6,9 10 1 17
35
chce zobaczyć
{"type":"film","id":387382,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kobiety+na+sprzeda%C5%BC-2005-387382/tv","text":"W TV"}]}
Kobiety na sprzedaż
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 2,99 zł


Nielegalny seksbiznes to najszybciej rozwijający się proceder w Europie. Co roku jego ofiarą padają setki tysięcy kobiet, głównie z krajów byłego ZSRR i Europy Wschodniej. Pośrednicy wybierają dziewczyny, które są w trudnej sytuacji materialnej. Kuszą je propozycją dobrej pracy za granicą i przekazują kolejnym pośrednikom, którzyNielegalny seksbiznes to najszybciej rozwijający się proceder w Europie. Co roku jego ofiarą padają setki tysięcy kobiet, głównie z krajów byłego ZSRR i Europy Wschodniej. Pośrednicy wybierają dziewczyny, które są w trudnej sytuacji materialnej. Kuszą je propozycją dobrej pracy za granicą i przekazują kolejnym pośrednikom, którzy współpracują z domami publicznymi na Zachodzie. Pozbawione dokumentów i nieznające języka dziewczyny nie mogą liczyć na pomoc policji. Stróże prawa przymykają oczy na patologiczne zjawisko. Autorzy opowiadają historię kilku kobiet, które wyjechały do pracy za granicę i padły ofiarą sutenerów.

Kobiety na sprzedaż zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.