PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685838}
5,3 10 589
ocen
5,3 10 1 10589
4,0 3
oceny krytyków
Kochanie, chyba cię zabiłem
powrót do forum filmu Kochanie, chyba cię zabiłem

A mi się film podobał, nawet bardzo. Dużo śmiesznych scen i w ogóle jak na polski film to nawet taki "kulturalny" :D
Osobiście polecam!
Nie wiem skąd tak niskie oceny, ale każdy ma prawo do swojej opinii ...

ocenił(a) film na 6
k_filmweb

Mam pytanie czy warto iść do kina w ostatnich latach nie było zbyt wiele dobrych Polskich komedii ale tu super obsada widzę szczególnie Arkadiusz Jakubik który nigdy nie gra w słabych filmach i jestem ciekaw jak tu wypadł tym bardziej że 14 lat temu grał już policjanta w serialu 13 Posterunek więć pytam warto czy nie z góry dzięki za pomoc.

numer6

Akurat rola Arkadiusza Jakubika najbardziej mi się podobała, był najzabawniejszą postacią w tym filmie :)
Ja jak już wcześniej napisałam polecam ten film! Osobiście nie żałuję , że na niego poszłam!

ocenił(a) film na 1
k_filmweb

akurat Jakub coś tam sobie jeszcze wymyślił w roli, reszta polegała po całości, Korcz jest chyba najgorszym aktorem w tym kraju, film jest dramatycznym badziewiem

k_filmweb

k_filmweb:
'Na filmwebie od:
3 grudnia 2013'

Widzę, że dystrybutorzy już w momencie kręcenia filmu nie zapomnieli o stworzeniu profilu na Filmwebie, by móc umieścić choć jedną pozytywna opinię o tym czymś, pretendującym do miana 'filmu', 'komedii'...

st4lk3r

Hehe :D Drogi kolego/koleżanko jesteś w błędzie. To, że mam taki nick nie świadczy o tym , że jestem "dystrybutorem" ??? hehe , ale to akurat zabawne :D
Koledzy/koleżanki nie musicie się ze mną zgadzać ale nie musicie też krytykować!
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie , czy nie mam racji ?
Może mi na prawdę spodobał się ten film? Miałam tego dnia akurat humor na takie klimaty i ooo... wysoka ocena , może innego dnia by mi się nie spodobał , a może też by mi się spodobał bo tak i ooo... :D

k_filmweb

I po za samą oceną od razu zamieszczasz komentarz pod filmem, który jest Twoim pierwszym komentarzem? Ciekawe... Pozdrawiam więc Ciebie i cały Kino Świat :)

st4lk3r

Hehe , no tak się akurat złożyło, że to mój pierwszy komentarz :) Nie doszukuj się podtekstów , bo ich zwyczajnie nie ma :) Tak przy okazji zauważ , że różne filmy oglądam i różnie oceniam - także tu nie ma czegoś takiego, że np. oceniam polskie wysoko , a zagraniczne nisko czy robię jakoś inną selekcje...
Spoko , każdy ma swoje zdanie.
Temat uważam za zamknięty ;)
Również pozdrawiam Ciebie i "cały Kino Świat" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones