PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685838}
5,3 10 589
ocen
5,3 10 1 10589
4,0 3
oceny krytyków
Kochanie, chyba cię zabiłem
powrót do forum filmu Kochanie, chyba cię zabiłem
WissQuek

myślę, że Kac Wawa... Będzie kolejna wielka klaaaapa.

weronika1609

Nie przekreślaj jeszcze tego ;)
Kuba jest nieco ambitniejszą osobą i sam film ma być raczej w typie komedii sensacyjnych lat 80 niż Polskiego syfu 21 wieku ;)

weronika1609

mam wrażenie, że jesteś zadowolona.

WissQuek

Mam cichą nadzieję że tobędzie poziom "Job"

brogman

Nooo, "Job" z 2006r. to pełne 8pkt. :) Wysoka więc to poprzeczka...

brogman

Jak to bedzie poziom 'JOB', to bedzie oznaczalo, ze niewarto nawet wspominac tytulu tego gniota. Kac Wawa, Ciacho, Weekend, Job - tragiczne filmy polskiego przemyslu... A raczej... jedne z wielu :/

st4lk3r

Kac wawy nie oglądałem, ale ten film obejrzę dla Jakubika i Czopa, bo bardzo ich lubię.

ocenił(a) film na 6
WissQuek

Może być jeszcze gorzej biorąc pod uwagę niższy budżet.

ocenił(a) film na 8
WissQuek

No to się trochę zdziwisz, bo scenariusz jest rewelacyjny :)

WissQuek

Może być (nareszcie) dobrze! :)

Ultor

Niestety wlasnie wróciłam z pokazu. Żal cokolwiek mowić. Jak widzę cos takiego to zastanawiam sie co myśli reżyser i kilka innych osób ktore puściło to do dystrybucji-.-

spira1

Czyli moja obawa "najlepsze sceny umieścili w zwiastunie" prawdopodobnie się sprawdziła, ale poczekam, obejrzę, wypowiem się.

WissQuek

zwiastun jest kiepściutko zrobiony, ale i tak wydaje mi się, że może być nieźle :)

ocenił(a) film na 5
WissQuek

Zdecydowanie lepiej od Kaca czy Ciacha.

ocenił(a) film na 5
WissQuek

Sympatyczna komedia z interesującym pomysłem.
Mnie Czop i Korcz, a nawet Jakubik się podobali. Nie pasował mi natomiast w tym filmie Zamachowski, jakiś za spokojny i za mało śmieszny.
Lubię zwierzaki, a w filmie jest fajny piesek.

jagoda49

5 - cieniutko...

WissQuek

Zastanawiam się jakby to wyglądało na "oświeconym" forum filmweb'u, gdyby np. teraz nakręcili film "Kiler" a nie w 97'. Ilu mędrców jak "WissQuek" by napisało, że to gniot, bo zwiastun im się nie podobał. Osobiście nie oglądałem tego filmu jeszcze, do kina nie pójdę, bo wiem, że ostatnimi czasy polskie komedie to jedno wielkie g...., no chyba, że by mnie jakiś znajomy namówił, któremu się podobało. Jednak nie mogę zrozumieć jaki sens jest zakładania takich durnych tematów.

forzamilan1

...sam jesteś "gniot"...

WissQuek

ponieważ?

forzamilan1

Ja się zawsze zastanawiam jaki sens ma pójście do kina na polską komedię ? W ogóle na komedię, a zwłaszcza polską.
A jeszcze ogólniej na jakikolwiek nisko lub średnio budżetowy film niekinowy.
Zawsze myślę że na coś takiego to tylko idą ludzie nie mający co robić z pieniędzmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones