PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184922}
6,5 2 750
ocen
6,5 10 1 2750
6,3 3
oceny krytyków
Kochankowie z Marony
powrót do forum filmu Kochankowie z Marony

Nie mogę się już tego filmu doczekać. Uwielbiam twórczość Iwaszkiewicza.Premiera podobno dopiero na jesieni...

czarny_kot

Niestety z tego co wiem to premiera tego filmu odbędzie się dopiero gdzieś koło stycznia. W tej chwili wchodzi do kin za dużo filmów które pokazywane były na festiwalu w gdyni i w zwiąsku z tym, twórcy postanowili poczekać na bardziej odpowiadni momęt na premiere "Kchanków..."

Joanna_4

w niedawnym wywiadzie z karoliną gruszką było napisane, ze film w ogóle nie będzie miał premiery

wybryk_natury

Gdzie można zobaczyć ten film ? Skoro nie będzie wyświetlany w kinach to czy przynajmniej będzie można obejrzeć go na DVD ?

ocenił(a) film na 10
czarny_kot

Właśnie odwiedziłem stronę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i znalazłem informację, że SPI dostane trochę kasy na dystrybucję Kochanków z Marony! Aż boję się pisac te słowa, ale czyżby wkrótce ten film wszedł na ekrany? Po prostu nie mogę się doczekac, tym bardziej, że zdjęcia wyglądają naprawdę obiecująco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones