film

Kochasz mnie?

Ty mene lubysh?
2023
1h 30m
6,2 220
ocen
6,2 10 1 220
Kijów, rok przed upadkiem Związku Radzieckiego. Siedemnastoletnia Kira marzy o aktorskiej karierze. W niełatwych czasach, gdzie niemal każdy kombinuje, jak tylko się da,... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kochasz mnie? zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Kijów, rok przed upadkiem Związku Radzieckiego. Siedemnastoletnia Kira marzy o aktorskiej karierze. W niełatwych czasach, gdzie niemal każdy kombinuje, jak tylko się da, rodzice dziewczyny mogą sobie pozwolić na wystawne przyjęcia, na których dostrzec można cenne "fanty" z Zachodu, jak paczka papierosów Marlboro, guma do żucia czy puszkaKijów, rok przed upadkiem Związku Radzieckiego. Siedemnastoletnia Kira marzy o aktorskiej karierze. W niełatwych czasach, gdzie niemal każdy kombinuje, jak tylko się da, rodzice dziewczyny mogą sobie pozwolić na wystawne przyjęcia, na których dostrzec można cenne "fanty" z Zachodu, jak paczka papierosów Marlboro, guma do żucia czy puszka pepsi. Jednak nawet wśród przedstawicieli wyższej klasy średniej daje się wyczuć świadomość zbliżających się zmian. Dla Kiry, w której rolę w bardzo sugestywny sposób wciela się Karyna Khymchuk, wejście w dorosłość okaże się wyjątkowo bolesne. Wraz z upadkiem tak dobrze znanego przez nią kraju rozpada się też jej rodzina. Zdezorientowana dziewczyna decyduje się na desperacki krok, a przed najgorszym ratuje ją dwudziestokilkuletni sanitariusz Misha. Znajomość z nim to dla bohaterki szansa na nowy początek.

studio
Family Productions
tytuł oryg.
Ty mene lubysh?
inne tytuły
Do You Love Me? Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1990 Kijów. Rozpad ZSRR. Rozpad najbliższej rodziny. Przyśpieszony "kurs życia" dla zagubionej (i bywa, że irytującej) dorastającej córki. Ponure realia życia codziennego i warunków bytowania. Bdb obraz biedy emocjonalnej i materialnej. Dobre kino obyczajowo - socjologiczne.

Dobre kino

ocenił(a) film na 7

Bardzo podobała mi się gra Karyna Khymchuk w roli Kiry.
Przejmujący portret młodej dziewczyny, która szuka swojego miejsca w świecie w czasach rozpadu Związku Radzieckiego. Dorastanie w tamtym niepewnym okresie nie było łatwe. Bardzo ciekawie pokazane realia tamtego życia oraz piękno, jak i brzydotę ludzkiej natury....

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Można powiedzieć że tak było ... znaczy się nie za ciekawie ? W każdym razie niektórzy ... Ogólnie przynudza ?Nic ciekawego ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones