PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 992
oceny
7,3 10 1 192992
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Świetny!

ocenił(a) film na 9

Mega wciągający, coś jak ,,de ja vu'' z denzelem ale chyba kod lepszy.
Polecam każdemu.

ocenił(a) film na 7
tykaFCB

takze mi sie podobał chociaz koncówka troche niespójna co Goddwin cofnęła się w czasie ? Kapitan został w ciele nauczyciela ? Troche naciągane ale ogólnie fajny film daje 7

ocenił(a) film na 9
kamaz1983

Nikt się nie cofną w czasie, hmm... jakby by Ci to wytłumaczyć.. powstała inna oś czasu, obie są prawdziwe. Czy kapitan został w ciele nauczyciela? Tak, widocznie tak.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
tykaFCB

Deja Vu jest do tego podobne?! Jeżeli tak to chyba obejrzę bo Kod Nieśmiertelności jest znakomity . Ogólnie nienawidze Danzela Washingtona więc nie wiem ;)

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

Oj obejrz obejrz,obowiązkowo! Napisz kiedyś czy ci się spodobał:)

ocenił(a) film na 10
tykaFCB

Już film ściągnięty. Teraz tylko znaleźć czas aby obejrzeć :)

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

Do roboty, odpalaj! :)

ocenił(a) film na 8
tykaFCB

ACTA się Wami zajmie!

ocenił(a) film na 9
Rachator

Je..ać ACTA.!!! -Jaki jest szczyt chamstwa???
-...zagłosować na PO i wyjechać z kraju !!!

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Gratuluję. Jak ktoś kogoś nienawidzi i jeszcze się wypowiada o tym na forum to coś jest z nim nie tak chyba? Nienawidzić kogoś kogo się nawet nie zna ... ciekawe. Bardzo ciekawe. To jest aktor ,którego możesz nie lubić, a nienawidzić to możesz największego wroga chyba. Pewnie mnie teraz znienawidziłeś za to? Nienawiść to poważna choroba, więc uważaj.

ocenił(a) film na 10
djrav77

Z tobą jest chyba coś nie tak. Śmiać mi się z ciebie chce. Zarwał debil nockę aby skomentować mi prawie wszystkie tematy i posty na forum . I co myślałeś że mnie to obchodzi ? Komentuj ile chcesz. Mi to koło dupy lata. I ty mnie nazywasz dzieciakiem ? Jakim to trzeba być zdziecinniałym żeby wsiąść pierdółki na forum do siebie . Uraziłem cie? Bardzo dobrze . Widzę że byłeś tego wart. Mam dzięki tobie lepszy dzień bo takich idiotów na świecie jest bardzo mało. WSZYSCY TU OBECNI LUDZIE OTO PRZED WAMI NAJGŁUPSZY UŻYTKOWNIK TEGO PORTALU Z JAKIM MIAŁEM CZAS POLEMIZOWAĆ! BIJCIE MU BRAWA ZA WYTRWAŁOŚĆ Z JAKĄ KOMENTOWAŁ MOJE POSTY!!! Wiesz co z chęcią bym cię wstawił na Mistrzów ale mi się po prostu nie chce zakładać konta a potem wstawiać twoje posty. Ale ty byś to zrobił przecież masz na to czas. Nawet nockę zarwiesz. Mam nadzieję na dalsze posty z twojej strony . Trzeba se jakoś humor poprawić ;)

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

I ja właśnie sobie poprawiłem humor teraz tym co usłyszałem od Ciebie. Nie wyzywaj mnie od idiotów bo gdy w pracy będąc pisałem to z nudów do Ciebie moje zdziwienie nie miało końca. Czepiłeś się syneczku tamtego filmu i Ciebie to uraziło, bo jak dostrzegłem do innych już takich polemik nie przejawiałeś jak do mnie. Innych obrażałeś od razu ,a mi coś próbowałeś udowodnić. Nich sobie inni to poczytają i sami stwierdzą. A kont to możesz sobie założyć ile chcesz. Co mnie to interesuje. Jak do prawienia swoich głupot i niszczenia innych jest Ci to potrzebne to rób co chcesz. Co tym udowodnisz? Odpowiedz sobie sam. Nadepnąłem Ci na piętę ,ale czym? Tamtym filmem bo nie zgadzamy się ze sobą. No proszę Cię. Dorośnij.
I nie wyzywaj nikogo tutaj trollinku ,a przede wszystkim mnie ok. Ja tego nie robię bo potrafię się powstrzymać. Widzę ,że bez tego nie dajesz rady. No cóż. Życie.

ocenił(a) film na 10
djrav77

Tym tekstem opisałeś sam siebie. Czy ja napisałem że będę sobie jakieś konta zakładał ? Napisałem że mam gdzieś co ty o mnie sądzisz i nie mam zamiaru ze względu na takie Coś jak ty tracić czasu na jakieś lewe konta. W jednym poście chciałeś szacunku. HAHA zasłużyłeś sobie na niego ? Czym ? Swoim idiotyzmem ? Ciekawe jest jedno z ostatnich zdań : "Ja tego nie robię bo potrafię się powstrzymać" - to mnie rozwaliłeś na łopatki. Jak można siedzieć 4 godziny bez przerwy na głupim forum i się czepiać w każdym temacie a temu kogo próbowałeś tym zdenerwować (czyli mnie) nie zależy i ma w dupie ciebie i twoje wypowiedzi.
I jeszcze jedno. Jakim cudem możesz wiedzieć do kogo się odzywałem inaczej niż do ciebie jak przejrzałeś głupią 1 stronę moich wypowiedzi ? Chyba że zaraz zrobisz na mój temat jakiś reportaż lub coś w ten deseń. Jedyna osoba która wymaga dorosłości jesteś ty. Wyzywasz mnie od dzieciaka dlatego że jesteś starszy wiekowo ale intelektualnie jesteś bardziej zacofany odemnie. 77 w twoim nicku to na pewno nie wiek bo nie wierze żeby chłop 35 lat miał tak narąbane we łbie jak ty nam to ukazujesz.

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Z Tobą na prawdę jest coś nie tak! Weź sobie przeczytaj te wszystkie posty jaki Ci się chce i zastanów się nad tym co do mnie piszesz. Przejrzałem 1 głupią stronę ... no niech Ci będzie. Jakby ktoś był wnikliwy to by sobie sam to sprawdził i się przekonał co do Twoich kłamstw. Zresztą nie pierwszego pewnie i nie ostatniego. Ot tyle. A i powstrzymuje się nadal od tego ubliżania Ci. Tym ,że do Ciebie piszę to według Ciebie już Ci ubliżam? Ups wybacz Panie i Władco :)

ocenił(a) film na 10
djrav77

O co ci teraz chodzi z tym kłamstwem ? Czy ja tu kiedykolwiek kogoś okłamałem ? Pisze bez ogródek co myślę o filmach i o danej osobie a ty tu wylatujesz z kłamstwami ? Nawet jak by coś takiego wystąpiło to ty i tak nie miałbyś pojęcia czy to prawda czy fałsz.

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

No dobra. Inaczej to ujmę. Mijanie się z prawdą. Taki szczegół i na tym koniec ok. Piszesz ,że przejrzałem jedną głupią stronę Twoich wypowiedzi. Z tego co widzę masz 149 wypowiedzi do filmów. Są to Twoje odpisywania do innych ,a także kilka założonych tematów bodajże. Wszystko znajduje się na 8 stronach. Czy to tak się to odczytuje jeżeli chodzi o ilość stron w stosunku co do odnośników? Pytam bo może ja coś źle odczytałem to żeby nie było ok. O to mi chodziło. Ale ja też minąłem się z prawdą w stosunku co do ''Poznaj moich Spartan''. Dobrze ,że piszesz bez ogródek co myślisz o filmach. Przedstawiasz argumenty bo to zauważyłem. Niektórzy to napiszą pół zdania i na tym koniec. Tobie nie można tego zarzucić. Ale jak już pisałeś ,każdy ma zły dzień i każdy może napisać na kogoś coś czego nie powinien. Ja też miewam złe dni. Staram się jednak nikogo nie wyzywać. Doskonale wiesz o czym ja mówię przecież. Zrozumiałbym gdyby Ciebie ktoś pierwszy oczernił. Lubisz nieraz prowokować? Ja w niektórych swoich opisach do filmów wiem ,że też prowokuję innych swoim punktem widzenia. Panie ... czy my przestaniem się kłócić? Jeden bardziej uparty od drugiego. Dobra skończony temat ok.

ocenił(a) film na 10
djrav77

No dobra jak już każdy wyluzował to już może skończmy. Za dużo pytań retorycznych w tych twoich wypowiedziach jest. :>

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Powiem szczerze ,że lubię z kimś takim jak Ty rozmawiać. Tu niestety przeobraziło się to skromnie mówiąc piekło. Mam nadzieję (chociaż z nią to wiadomo jak jest) ,że mnie odwiedzisz i jeszcze coś napiszesz od siebie kiedyś lecz nawet jeżeli nie będziemy się ze sobą zgadzać to niech to się odbędzie bardziej ludzko :) Tak czy siak .... Wesołych Świąt.

ocenił(a) film na 10
djrav77

Też mam taką nadzieję. Również życzę Wesołych Świąt ;)

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Prawie robi wielką różnicę :) Mam Cię na oku bratku.

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

A i z Tobą to się nawet nie da polemizować, bo Ty tego nie potrafisz robić. Niech się może inni wypowiedzą na ten temat co. Osoby postronne.

tykaFCB

Dla mnie oba filmy srednie, czegos zabraklo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones