PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 992
oceny
7,3 10 1 192992
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

5/10

ocenił(a) film na 5

Ogólnie pomysł na film dobry...aczkolwiek jego dopracowanie nie koniecznie, ile razy można wracać do tego pociągu...i to zakończenie. Moim zdaniem mogli by go troszkę dopracować i by było nieźle

ocenił(a) film na 7
kaska_87

dla mnie też pewne chwile niezbyt się podobały, wracania do pociągu też było trochę nudne. ogólnie było mało akcji, przez te 8 minut niewiele można zrobić. gdyby był limit tego kodu źródłowego to ok, bo pojawiałyby się pytania typu "uda mu się? czy nie zdąży.." a tak to mógł tam wchodzić w nieskończoność. aczkolwiek ogólnie film niezły.

ocenił(a) film na 8
Aleksandra1880

Mi się film podobał., tylko zakończenie mnie trochę rozczarowało po za tym, ujdzie :)

Aleksandra1880

Nie mógł tam się przenosić w nieskończoność bo w normalnym świecie czas płynął i gość by zdetonował brudną bombę dlatego musiał się pośpieszyć.

kaska_87

Dokładnie !! W pewnym momencie zaczęło mnie drażnić to "ociąganie się" głównego bohatera, z załatwianiem misji. Sto innych spraw : całowanie, umawianie się na kawę i inne duperele :D myślałam, że akcja bardziej mnie wciągnie ale no cóż - pomysł na film fajny, ale końcowy efekt oceniam - 6/10 :p

ocenił(a) film na 10
kaska_87

to może przerzućcie się na inny rodzaj filmów skoro ten się nie podoba?

ocenił(a) film na 4
kaska_87

zgadzam się, film dla mnie był nudny, to ciągłe wracanie do tego pociagu generalnie wkurzało. Deja vu w porównaniu z tym "dziełem" to majstersztyk:)

użytkownik usunięty
narcyz_1

Twoje zdanie nikogo nie interesuje...

ocenił(a) film na 5

pisz za siebie nie za wszystkich

użytkownik usunięty
kaska_87

już

ocenił(a) film na 4

ale mnie nie interesuje ta twoja wypowiedz, chyba ze masz coś do powiedzenia na temat filmu

użytkownik usunięty
narcyz_1

Sory za moje komentarze znajdujące się powyżej. Są kretyńskie i bezsensu. Na usprawiedliwienie powiem tylko że nawąchałem się kleju w sztyfcie, a jak się nawącham to mnie nosi. Zaraz napisze coś inteligentnego, bo to też nie było inteligentne, ale się rozwijam, bo to jest już bardziej inteligentne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones