"Kogo tu szukacie?" to film niezwykły przede wszystkim dzięki głównemu bohaterowi Janowi Pawłowi II, który pełne mądrości i duchowego ... czytaj dalej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły, dlatego prezentujemy opis. Możesz go dodać.

plakat - Kogo tu szukacie? (2005)
Kogo tu szukacie? (2005): zwiastun nr 1 ...

Wiesz, kto tworzył ten film? Podziel się swoją wiedzą z innymi! Dodaj obsadę i twórców.

"Kogo tu szukacie?" to film niezwykły przede wszystkim dzięki głównemu bohaterowi Janowi Pawłowi II, który pełne mądrości i duchowego przesłania słowa, wypowiada spokojnie, ale stanowczo. "Nie lękajcie się"! - powtarzane za największym Nauczycielem świata, myśli o życiu i umieraniu oprawione w architekturę placu Świętego Piotra, oraz w atmosferę modlitwy ponad miliona pielgrzymów zgromadzonych w Watykanie i muzykę, która zapada w serce. Czas wybijany rytmem serca Papieża aż do godziny 21.37... Ludzie w różnym wieku, a w szczególności młodzież, którą tak ukochał "(...) bo kiedy przebywasz wśród młodych, musisz być młody(...)" spali na ziemi, czekali w tłumie, w niewygodzie i zmęczeniu, aby oddać Mu hołd, aby modlić się i doświadczyć niezwykłego duchowego przeżycia. Jeżeli nie byłeś wówczas w Rzymie, oglądając film poczujesz atmosferę tamtych chwil . Jeśli byłeś, przeżyjesz wszystko od nowa.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o filmie
Kogo tu szukacie?

muzyka:
 
oceń twórców
inne tytuły:
Chi siete venuti a cercare?

(więcej...)
  • Oryginalny, włoski tytuł

    • autor: Heslaw
    • 2012-07-28 13:46:07 +0200

    We Włoszech ten film, wydany przez telewizję RAI, można znaleźć pod tytułami: "Giovanni Paolo II. Ambasciatore di Pace" (Jan Paweł II. Ambasador Pokoju) oraz "Chi siete venuti a cercare. Giovanni Paolo II Ambasciatore di Pace" (Kogo szukasz. Jan Paweł II - Ambasador Pokoju).

  • Film dla każdego!

    Kilka miesięcy temu zakupiłem ten film mojej babci na urodziny, poieważ Jan Paweł II był dla niej największym autorytetem! Po jakimś czasem sam obejrzałem ten film i zachwyciełem się. Nie tylko dałem niesamowity prezent babci, ale również sobie. Polecam każdemu!

zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o