Film

2009 1 godz. 43 min.
6,9 52
oceny
6,9 10 52
45
chce zobaczyć
{"id":"502525","linkUrl":"/film/Koikyokusei-2009-502525","alt":"Koikyokusei","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/25/25/502525/7242994.2.jpg"}
Natsuki Kashiwagi (Erika Toda) opiekuje się młodszym bratem, cierpiącym na autyzm. Nieoczekiwanie dziewczyna spotyka swojego przyjaciela z dzieciństwa i zakochuje się w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Koikyokusei zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Natsuki Kashiwagi (Erika Toda) opiekuje się młodszym bratem, cierpiącym na autyzm. Nieoczekiwanie dziewczyna spotyka swojego przyjaciela z dzieciństwa i zakochuje się w nim. Wkrótce okazuje się, że cierpi on na ciężką chorobę.

na podstawie
studio
Cybird / Digital Hollywood Entertainment K.K. / Pony Canyon / Więcej...
data produkcji
2009
tytuł oryg.
Koikyokusei
inne tytuły
恋極星 Japonia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • całkiem, całkiem

  vajka ocenił(a) film na 8

  fabuła jak w większości melodramatach: choroba, smutek itd itp tyle że brak w tym filmie jakich kolwiek urozmaiceń. gra aktorska bez zastrzeżeń i ogólnie wszystkie sie składa w calość, ale tak jakby... nie wiem... brakowalo mi tej iskierki, dlatego 8/10 :)

  • Jakby Koizora:)

   wirsal ocenił(a) film na 7

   Spokojny i ciepły film, zarówno o miłości, jak i przyjaźni. Spodoba się na pewno fanom "Koizory", gdyż tematyka jest zbliżona i wzbudza podobne emocje. Odnośnie opisu filmu: Nie Natsuki cierpi na ciężką chorobę, lecz wspomniany przyjaciel z dzieciństwa:)