PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31981}
7,5 955
ocen
7,5 10 1 955
Kolorowe pończochy
powrót do forum filmu Kolorowe pończochy

Moje małe co nieco

ocenił(a) film na 10

W bazie Filmoteki Narodowej jest wiele zdjęć odnoszących się do obu nowel. Także pokazujących momenty realizacji filmu. Trzeba tylko wpisać tytuł. Są kolorowe i czarno-białe.
Takie to były czasy, że nastoletnie i dziecięce aktorki, potrafiły zagrać na sposób – odnośnie ról pierwszoplanowych i drugoplanowych, o który dziś trudno. Ale też dzisiejsze filmy i seriale kręcone w Polsce, to taka forma teatru, gdzie wszystko zbyt sztuczne, aby człowiek się nie zaczął zżymać na samą myśl.
Gdy odkryłam ten film, zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Klimatem, tym co podjęto się przedstawić. Szkoda, bo obie nasze główne bohaterki niestety nie związały się ze światem filmowym ściślej.

Trudno o jakiekolwiek informacje o głównych aktorkach.

Na temat Zofii Bodakowskiej znalazłam to co poniżej, i przedstawiam to tutaj, bo po dodaniu informacji w kategorii biografia, trzeba by z pół roku czekać na przyjęcie tej krótkiej notki, o ile ktoś by jej nie odrzucił.
Tak więc: Urodzona w Czernczu w ZSRR w 1941 roku. Ukończyła zamojskie PLSP w 1961, a także scenografię na warszawskiej ASP (1969). Związana głównie z teatrem, w tym teatrem telewizji. Zaprojektowała kostiumy do filmu „Dama Pikowa” (1972).

ocenił(a) film na 8
Ariana_K

Wydaje mi się że na genialną grę aktorów miał też wpływ Nasfeter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones