PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734392}

Komuna

Kollektivet
6,4 6 213
ocen
6,4 10 1 6213
5,7 19
ocen krytyków
Komuna
powrót do forum filmu Komuna

Pięknie pokazuje jak bardzo chorzy są ci ludzie. Jakie echo mają między uszami. Jacy są niedojrzali. Takie wykształcone przygłupy bez umiejętności przewidywania konsekwencji własnych czynów. Po prostu kwintesencja lewicy.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Naucz się używać tego czegoś co masz pomiędzy uszami. Polecam Żanette Kalletta. I bez pseudopolitycznych komentarzy proszę.

ocenił(a) film na 5
maksio_207

Właśnie dlatego, że mam bardzo sprawny mózg mogłem tak profesjonalnie ocenić ten film. To nie są pseudo-polityczne komentarze tylko polityczne komentarze. Wyraźnie piszę, że przedstawiciele lewicy to przygłupy nie potrafiące ocenić konsekwencji własnych czynów.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Obawiam się, że jesteś już po zabiegu lobotomii. Cały problem polega na fakcie komentowania filmu w oparciu o jakiekolwiek polityczne aspekty. To jest niedorzeczne. Z Twojego komentarza wnioskuje ze masz 17 lat, dziewczyny oglądasz na komórce, a mama po kosciele pierze Ci koszulki. Więcej pisać, nie musze, prawicowy przedszkolaku.

ocenił(a) film na 5
maksio_207

Mam 46 lat, dziewczyny oglądam na desktopie bo mam dużo większy ekran a mama nic mi nie pierze bo mieszka za oceanem. Chociaż do kościoła chodzi ;-) A teraz zagadka. Wiesz jaka jest geneza powstania wyrazu idiota!? Przypuszczam, że nie masz pojęcia bo gdybyś miał to nie zarzucałbyś mi, że reaguję politycznym komentarzem na polityczny film o komunie.

ocenił(a) film na 6
Janekkowalski2011

Zgadzam się, aczkolwiek sam film pozostawia trochę do życzenia ;-)

ocenił(a) film na 6
Janekkowalski2011

Jak pięknie w tych czasach atakować. Z pozycji wyniosłego Pana prawicy, jakże czystego w swych intencjach, oddanego człowieka honoru i mądrości. Chrześcijańskie dobro na naszych chorągwiach. Niech spłonie całe zło tego świata. Wybudujmy obozy zagłady dla wszystkich myślących inaczej niż my. Niech doznają łaski odkupienia za grzechy w cierpieniu. Jesteśmy idealni - my, ludzie ewidentnie klepnięci w kark przez Boga z bliskiego wschodu. Nasze podniebienia płoną, brakuje nam tylko sierści aby być sobą. Udzielajmy darmowych korepetycji dla tych, którzy płacą za nas podatki. W końcu to oni płacą a nie my, więc jesteśmy od nich sprytniejsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones