PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113343}

Konwojent

Le convoyeur
6,0 707
ocen
6,0 10 1 707
Konwojent
powrót do forum filmu Konwojent

Bardzo fajny filmik!

ocenił(a) film na 9

Zaskoczył mnie ten film. Myślałem że będzie to takie szybkie i głupiutkie kino akcji w stylu Taxi, tymczasem okazało się że to dramat o śmiertelnie chorym człowieku który postanowił zrobić coś pożytycznego przed odejściem z tego świata. Fajnie że w filmie nie oszczędza się nikogo, trup ściele się gęsto, i fajnie że oszczędzono kobiety, które co nie od dziś wiadomo, są mądrzejsze od facetów :) Podobały mi się bardzo sceny akcji, których jest mało ale są świetnie zrobione. Podobało mi się również nie tłumaczenie wszystkiego wprost jak w filmach amerykańskich. No i główny bohater był świetny, pierwszy raz widzę tego aktora ale już go lubię. Patrząc na oceny i opinie, widzę że film nie spodobał się widzom, zapewne z tych samych powodów które wymieniłem jako jego zalety. Lubię francuskie kino akcji, ale czasem lubię też być zaskakiwany odejściem do pewnej konwencji i w tym przypadku tak właśnie było. Ocena 9/10.

ocenił(a) film na 5
Lemansky

Ale on nie byl chory na glowe tylko mial uszkodzenia od pocisku po napadzie.

ocenił(a) film na 6
Lemansky

....Nie przejmuj się!!!;)
Mnie ten filmik też się spodobał , był inny niż typowo sztampowy film produkcji US.Aktorstwo było na dobrym poziomie (pisze o głównym bohaterze ), także film spox, bardzo mnie zaintrygował...tajemniczy i fajnie budowane napięcie...

Lemansky

Hej, mnie też się podobał i też zastanowiły mnie i zaskoczyły prawie same negatywne komentarze, byłam przekonana, że większość widzów będzie raczej nastawiona pozytywnie.
Film miał specyficzny klimacik, momentami przypominał Psy Pasikowskiego, do tego zakręcone dialogi, chwilami zahaczał wręcz o groteskę. Bardzo fajnie zagrany główny bohater, drugoplanowe postacie konwojentów też były całkiem sobie, no i ta finałowa masakra:) W sumie było to bardzo przyjemne zaskoczenie, jestem za!

pzdr

Wilczyca_9

No cóż cały czas zapominam, że mam specyficzny gust i uwielbiam zakręcone kino niekoniecznie amerykańskie.
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
Lemansky

Przed chwilą oglądałem na TV 4 i również jestem zaskoczony tak niską oceną. Ode mnie 8.

ocenił(a) film na 7
adrians87

dobry film jak nie ma czegoś bardzo dobrego pod ręką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones