PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92524}

Korona carów rosyjskich

Korona Rossiyskoy Imperii, ili Snova Neulovimye
4,7 36
ocen
4,7 10 1 36

Korona carów rosyjskich
powrót do forum filmu Korona carów rosyjskich

Kończy się wojna domowa. Czwórka nieuchwytnych mścicieli, którzy teraz są czekistami otrzymują nowe zadanie. Mają ochraniać skarby rosyjskich carów, w tym także wielką koronę imperatorską. Tymczasem w Paryżu dwójka awanturników prowadzi walkę o tron nieistniejącego już imperium, marząc o koronacji prawdziwą koroną.
www.teleman.pl

ocenił(a) film na 3
Neuromer

W końcu udało mi się zobaczyć ten film.
Nie polecam wogóle tego czegoś!!
Może 1971 tłumy waliły na to do kin w Moskwie, jednak dla mnie jest to pozlepiane do kupy wszystkiego po kawałku, western, kryminał, Sci-Fi (motyw z drenzyną hehe :) ), polityczny itp. silą się tam na rozmach jednak wszystko wypada bardzo mizernie.
4-ka na 10 to max

ocenił(a) film na 1
Neuromer

Motyw z drezyną mnie zmiażdżył. Po prostu rozwalił w mak. :)

ocenił(a) film na 6
Neuromer

Najgorsza cześć ze wszystkich mścicieli.A szkoda,bo fajnie się oglądało propagandę w poprzednich filmach. A tu wybitna kiszka. Dwie najlepsze "akcje " to ucieczka z aresztu i szalony pościg ciuchci.Tak sobie myślę , ze nawet Marit Bjorgen by spuchła na drezynie przy takim tempie.Jednym słowem : zuch czekistka.

Neuromer

Oglądałem ten film dawno temu w podstawówce. Pamiętam scenę przekazywania odzyskanej Korony. fajny film, jak na tamte czasy. a ta czekistka nawet mnie się spodobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones