PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93588}

Korsarze z Atlantydy

I Predatori di Atlantide
4,1 181
ocen
4,1 10 1 181
Korsarze z Atlantydy
powrót do forum filmu Korsarze z Atlantydy

Włoskie kino akcji

ocenił(a) film na 3

Naukowcy znajdujący się na platformie wiertniczej w wyniku sztormu trafiają na wyłaniającą się z dna morza, ukrytą pod szklaną kopułą wyspę. Tutaj w towarzystwie paru zbirów odnajdują zwłoki mieszkańców i stają się celem ataku gangu uzbrojonych Atlantydów rodem z Mad Maxa. Film obfituje w sceny strzelanin i wybuchów. Wszystko to całkiem przeciętne, jednak jak na Deodato przystało, znajdziemy tu kilka fajnych scenek gore. Film nawiązuje do amerykanskiego kina akcji sf z początku la 80-tych, gdzie wręcz roiło się od wszelkiej maści gangów motocyklowych działających w przyszłosci po wojnie nuklearnej. Sporo też nieudanych scen, chocby ta gdy napastnik strzela z kuszy w usta jednej z kobiet. Widać dokładnie że głowa kobiety to plastikowa lub gumowa atrapa. Inna scena, gdy boheterowie znajdują w aucie zwłoki kobiety. Uważne oko obeserwatora dostrzeże fakt ze ofiara oddycha:) . Końcówka też naciągana, bye tylko zakończyć całość happy endem. Może gdyby nie osoba reżysera, któreg cenię za kilka filmów, ten obraz przeszedłby u mnie bez echa.

Jarek711

Sceny, które uważasz za nieudane mi bardzo przypadły do gustu. To stanowi siłę tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Moondog

Też tak uważam. Film da się obejrzeć, parę ciekawych akcji było jednak. Dobre sceny walki z gangami motocyklowymi, chociaż nie do końca wiadomo, o co w tym wszystkim chodzi. W zasadzie działanie Atlantydów wydawało się być pozbawione sensu.

A kojarzysz coś takiego ?
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Mój+znajomy+szuka+filmu,2694678

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones