PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=86}

Koszmar minionego lata

I Know What You Did Last Summer
6,1 51 032
oceny
6,1 10 1 51032
5,5 11
ocen krytyków
Koszmar minionego lata
powrót do forum filmu Koszmar minionego lata

7/10

ocenił(a) film na 7

Niezły film z dobrą grą aktorską i muzyką. Trzyma w napięciu.

użytkownik usunięty
Normaden

popieram film jest świetny :) 9/10

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się, film trzyma w napięciu. Logiczny scenariusz, muzyka też w porządku. Taki typowy horror dla nastolatków małego pokroju jak "Krzyk" (nie porównuję z Krzykiem, bo Krzyk o niebo lepszy) ale patrząc na ten film 'świeżym' okiem można się wciągnąć :)
Dałem temu filmowi ocenę: 9 / 10. Myślę, że nie przesadziłem, godny polecenia film.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Normaden

Polecam ....

ocenił(a) film na 2
Normaden

Niezły film? Trzyma w napięciu? Jest świetny? Polecam? Ludzie, zlitujcie się. Tu nie ma NICZEGO świetnego. Pomysł sztampowy, fabuła, co też jest niczego sobie wyczynem, pogmatwana i głupiutka zarazem, wykonanie przeciętne, gra aktorska również, a film z całą pewnością nie trzyma w napięciu, a okazuje się być zwyczajnie nudnym horrorem z banalnymi morałami. Absolutnie NIE polecam.

dentryt

Mnie też nie porwał, ale daje 6/10 za pomysł, pare ciekawych ujęć kamery i całkiem fajne zakończenie.

użytkownik usunięty
dentryt

"Pomysł sztampowy, fabuła, co też jest niczego sobie wyczynem, pogmatwana i głupiutka zarazem"
Właśnie wymieniłeś typowe cechy teen-slashera, które każdy film z tego podgatunku musi mieć. Jeśli oczekiwałeś czegoś nadzwyczaj ambitnego, to po co sięgałeś po teen-slasher? To kino z zasady ma być mało wymagające, zwykła rozrywka i tyle.

Dokładnie. To tak jakby mieć pretensje o to, że Straszny Film jest strasznie głupi... tylko jaki ma być Straszny Film? ;)

ocenił(a) film na 7
dentryt

To twoje zdanie. Inni mają prawo myśleć inaczej.

ocenił(a) film na 2
Normaden

<Inni mają prawo myśleć inaczej> (Normaden)

Ależ oczywiście. Więc skoro inni, to ja również.

<Właśnie wymieniłeś typowe cechy teen-slashera, które każdy film z tego podgatunku musi mieć> (buffy1977)

Właśnie wymieniłem typowe cechy słabego filmu, których dobry nie może mieć.

<Jeśli oczekiwałeś czegoś nadzwyczaj ambitnego, to po co sięgałeś po teen-slasher?> (buffy1977)

Nie jestem wprawdzie recenzentem, ale oni jednak do takiej zasady się nie stosują.

<To kino z zasady ma być mało wymagające, zwykła rozrywka i tyle> (buffy1977)

Czy "zwykła rozrywka" musi być słaba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones