PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=86}

Koszmar minionego lata

I Know What You Did Last Summer
6,1 51 039
ocen
6,1 10 1 51039
5,5 11
ocen krytyków
Koszmar minionego lata
powrót do forum filmu Koszmar minionego lata

8/10

ocenił(a) film na 8

Film ma wszystko co lubię . Dość nieprzewidywalny koniec , dobrą grę aktorską . Przez większość filmu nie spodziewałam się, ze mordercą będzie nieśmiertelny ojciec jak i gdy zobaczyłam '' rok później '' pomyślałam, że będą żyli długo i szczęśliwie . Okazało się inaczej. Gra aktorska mnie zadowala , Hewitt zagrała nieźle jak na grę spotykaną w horrorach . Nie było obrzydliwych scen czym szczycą się obecne filmy podobnego typu. Może momentami byłam lekko znudzona gonitwą po statku, ale i tak czasu nie żałuję.

Film zaliczam do serii '' musisz obejrzeć z szacunku dla samego siebie''. Może podacie tytuły innych klasyków kina grozy . ;D Oraz inne horrory warte czasu .

recklless

Mnie osobiście denerwowało w filmie darcie się głównej bohaterki, bo nie można tego było nazwać krzykiem. Krzyczała kiedy tylko się dało:/

recklless

bardzo dobry horror, trzymał w napięciu do końca. Szczególnie ostatnie 30 minut filmu było po prostu mega.
Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones