PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31327}

Koszmar z ulicy Wiązów 5: Dziecko snów

A Nightmare on the Elm Street 5: The Dream Child
6,3 13 087
ocen
6,3 10 1 13087
4,8 5
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 5: Dziecko snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 5: Dziecko snów
ocenił(a) film na 1
konrii_2

Zgadzam się. Pierwsze 3 części dobrze sie oglądało, miały jakiś sens. Kolejne są nakręcone na siłę.

ocenił(a) film na 4
konrii_2

Tez sie zgadzam w 100% z toba

ocenił(a) film na 5
konrii_2

Tez tak uwazam. Najmniej mi się podobała ta część.

ocenił(a) film na 5
konrii_2

2 to największa kicha ze wszystkich Koszmarów. 5 część jest zdecydowanie lepsza.

ocenił(a) film na 9
Heatseeker

zgadzam sie z heatseeker

ocenił(a) film na 7
Heatseeker

Dla mnie piątka była najmroczniejsza z klimatem ostrej psychozy dobra część choć tak naprawdę po 3 częściach powinien być koniec bo kolejne części są naciągane ale w tej części chociaż mieliśmy coś innego niż w wcześniejszych które były bardziej dla dzieci daje 7|10 przede wszystkim za to że się odróżnia od wszystkich Koszmarów i jest bardziej mroczna co daje że bardziej jest horrorem dałbym 6 ale naciągam ocenę za muzykę pod koniec i fajne teksty Freda.Dobra spadam Raz Dwa Freddy już cię Ma :0...........................

ocenił(a) film na 6
konrii_2

sposoby jakimi Freddy masakruje młodzie dają radę :) i napewno piątce naley się plus za naświetlenie historii związanej z poczęciem Freddyego. nie uważam żeby była to najgorsza z części ale napewno nic nie przebije pierwszych trzech.

ocenił(a) film na 9
konrii_2

dla mnie 2 to była porazka.... kompletne nudy dopiero jak freddy wszedl to cokolwiek bylo tak to wsyzstkie doslownie wszystkie sceny bez niego bym usunela bo byly beznadzieja , nowy koszmar tez zly.... wsyzstkie procz tych 2 najlepsze...

ocenił(a) film na 1
konrii_2

Druga część ma dwie zasadnicze wady: akcja dzieje się prawie cały czas na jawie i osobą mordującą jest chłopak, którego Freddy opętał. Zalety części piątej to brak pewności, czy scena początkowa jest scem czy jawą oraz sny o dziecku i Whitby Hertford w roli tego dziecka. Resztą przemilczę.

ocenił(a) film na 10
konrii_2

konkretna część - ta i nowy koszmar to moje uIubione fiImy z krugerem, 1 i 3 spox, natomiat 2 tragedia

ocenił(a) film na 8
lsd909

Dla mnie najslabsza byla 4 czesc a potem 2...wciaz dobre ale odstajace od reszty serii...
1 i 3 rzadza, ale 5 tez daje rade... Lisa Wilcox sprawdzila sie swietnie w roli Alice.

konrii_2

Nowy Koszmar W. C jeszcze spoko był

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones