PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30364}

Król wzgórza

King of the Hill
7,5 1 627
ocen
7,5 10 1 1627
Król wzgórza
powrót do forum filmu Król wzgórza

Jesse Bradford- Najlepsza rola dziecięca jaką w życiu widziałem
Perfekcyjna reżyseria i pozostałe role również. Ten film powinien się znaleźć w światowej kolekcji filmów "genialnych i nieznanych"
..i wogóle super film dla młodzieży i nie tylko.
A' propos, Jak już się taki extra film zdarzy w TVP to go wyświetlają bardzo późno w nocy a chały i gnioty w godzinach największej oglądalności.
/MISJA-śmiech ogarnia/ TVP powinni sprywatyzować już dawno dawno i zlikwidować abonament.

ocenił(a) film na 9
franken

franken, witaj. Swietny film. Zdziwilem sie ze ma te 80 glosów tylko. uch. Jesli chodzi o tego mlodego chlopaka to napisze ze swietnie odegrał tą postać. Kino bardzo bardzo klimatyczne. uwielbiam takie. Nie rozumiem tylko ostatniej linijki twojego postu> Mianowicie : ".../MISJA - śmiech ogarnia/ TVP powinni... " o co chodzi ze wyrazem MISJA ?

ocenił(a) film na 10
djadamus

Misja to jest TO , za co TVP chce abyśmy płacili abonament - a więc NIE-komercja. Pozycje wartościowe o właściwościach odchamiających . Nie-chała i mało reklam albo wcale.
Tymczasem w TVP komercją śmierdzi od rana do wieczora i wcale nie mniej a nawet bardziej niż w TVNie czy Polsacie Ewentualnie jak się zdarzy dobry film to późno w nocy.
Tak więc jestem TELEPAJĘCZARZEM z głębokim przekonaniem o słuszności moralnej tego procederu / ewentualnie radio- byłbym gotów płacić / ..zresztą odkąd mam Tv - "N" to TVP już całkiem poszło w odstawkę . Amen

franken

a mi akurat taka opcja odpowiada, bo nie ma mnie w domu przez 22 :(

najlepsza rola dziecieca? fakt chlopak byl niesamowity, ale wydaje mi sie ze byli lepsi :) jesli Cie to zainteresuje to polecam obejrzec filmy takie jak:

Imperium Słońca
Billy Elliot
Romulus, my father
El Bola
August Rush
Maximos Oliveros

ale faktycznie... Jessiego Bradforda w Królu wzgóza morzemy zaliczyc do czolowki :)

lt1337

Romulus, my father? Nie zgadzam się z tym akurat, poza tym zapomniałeś o fantastycznej roli Haley Joel Osmenta w "Podaj Dalej", czy chociażby w "Szósty zmysł" :)

butryk_2

Hmm. W filmie "Romulus, my father" jest bardzo podobny motyw - chłopak był przez pewien czas sam w domu bez obojga rodziców. Ale chłopak naprawdę dobrze tam zagrał, scena gdy opowiada zmyśloną historie, żeby matka nie zasnęła z przedawkowania leków jest naprawdę dobra.

No Osmenta akurat dawno oglądałem, to jakoś mi do głowy nie przyszedł - ale faktycznie :)

ocenił(a) film na 10
franken

zgadzam się, świetnie zagrał, co do reszty to jestem za - Grażyna Torbicka na prezesa TVP SA!!!

ocenił(a) film na 8
wolciu89

też się zgadzam,jedna z najlepszych dsziecięcych ról,sam film dobry,ale rola Aaron'a zagrana genialnie

franken

Fajny film ,ale niestety TVP przeniosła pasmo Kocham Kino na środę (nie ważne) na godzinę ok.23.45, a godzinę wcześniej są durni Tancerze, na których zarobią kilka razy więcej :

franken

Powrót (2003)
Vozvrashchenie

wg mnie Najlepsza dziecieca rola.

ocenił(a) film na 10
franken

Misja odnosi się do megagłośnej - wtedy jak to pisałem dyskusji - w mediach o abonamentach RTV . Głównym argumentem lobby ze środowisk radia i TV było wtedy wypełnianie misji społecznej, a normą było że świetne filmy emitowali w nocy a w najlepszym antenowym czasie od 20tej do 23 leciały same chały i szmiry , stąd mój skrót myślowy ,,,,, :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones