PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232087}

Królestwo węża

The Snake King
2,6 418
ocen
2,6 10 1 418
Królestwo węża
powrót do forum filmu Królestwo węża

Film o pięciogłowym wężu był już emitowany, ale nigdy dotąd o dość przystępnej porze nie obejmującej sów i nietoperzy jako grupy docelowej. Wreszcie trafia się szansa na zapoznanie się z żarłocznym amazońskim gadem i jego wyznawcami. Wszystkich zainteresowanych wspólnym seansem zapraszam do komentowania. Emisja w środę, 04.02 o 22:05 na antenie Tv4.

ocenił(a) film na 3
hapibo

Pamiętam jak jakiś czas temu oglądałem "Nawiedzone Liceum" i zasnąłem w połowie. Nie źałuję.

ocenił(a) film na 3
robsonkrynicki

mi sięto dość często zdarzało :P

robsonkrynicki

Ja tez tylko kawalek widzialem i znudzilo mnie.

FranzHalski

Okaze sie ze darem jest kupa wonsza xD

Valdoraptor23

Haha xD

Valdoraptor23

Przylecialo tylu groznych panow, akurat kazda glowa weza bedzie sie mogla najesc :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

waz jest glodny, waz jest zly, waz ma bardzo ladne lby :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

Jakie smaczne sushi by z niego było

ocenił(a) film na 3
giovanni50

noooooooooooo!!! :)

hapibo

Kto spotyka w lesie weza, ten nogi w ucieczce wyteza.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

lecz gdy kroki jego wolne, wąż ma ucztę.... [???]

hapibo

...jak w stodole myszy polne :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Dar dla wielkiego - widzimy oczami wensza - patrzy się jej w cycki :/

ocenił(a) film na 3
movies_2

wonsz erotoman

ocenił(a) film na 3
movies_2

a to świntuszek :)

movies_2

Mleko dla wielkiego - Wielki wyczul ze za tuste bo on woli 2% i sobie odpelznal zgorszony.

ocenił(a) film na 3
movies_2

no.... jak by nie było w tych cycuchach tez mogło mleko płynąć :) wąż liczył na takie :)

Valdoraptor23

Woda osłania przed wężem, ale w ogóle po co ona tam z ta woda, żeby zobaczyć czy wąż jej nie zje, a potem wysłać resztę... ?

ocenił(a) film na 3
FranzHalski

Dobra 3 /10

FranzHalski

Motywacja Wielkiego Naga nie jest w pelni jasna. Czasem kogos zje a czasem tylko popatrzy.

Valdoraptor23

Uwielbiam to, ze potwory ktore paszcza (lub paszczami) przegryzaja lub rozrywaja ludzi na pol, sa zawsze w stanie wyszarpnac komus jelita z chirurgiczna precyzja. Klasyka xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

nie pomyslalam o tym... :) na pewno konczyły medycyne :P

Valdoraptor23

Dowódca: weź ją
Żołnierz: Z przyjemnością.
---Scena seksu---

ocenił(a) film na 3
movies_2

wężzową mamę?

ocenił(a) film na 3
movies_2

Ostatnia scena śmierci :D Miałem nadzieję na więcej takich.

Valdoraptor23

Hahaha jak go zrecznie rozczlonkowal, Hanibal Lecter by mu pogratulowal xD A Baldwin tylko caly film dostaje i lezy xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Muzyka na końcu - aż się łezka w oku kręci.

Valdoraptor23

Baldwin caluje blondi, a waz niesmialo z tylu: "No nareszcie, moja scena, tyle cwiczylem, wreszcie wyrecytuje calego Hamleta z pamieci! Ok uwaga..." a rezyser: "Ciecie!" i waz :( :( :( i sie cofa.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Haha dokładnie tak to musiało wyglądac :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

no ładnie! :)
daję 3 i uciekam do łóżka.
dzięki za mobilizację, oby znów tv nas uraczyło takimi cudeńkami :)

spokojnej nocki Kochani :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

Odemnie również 3. Nastwilem się na więcej kaczupu ale co tam. Gratuluję poczucia humoru oglądającym, było miło.

robsonkrynicki

Dopóki nie spytałeś o sens życia :/

heh żart :) ...

ocenił(a) film na 3
movies_2

movies bo będę miał wyrzuty sumienia i nie usnę :(

robsonkrynicki

Widac w Brazylii cierpia na deficyt keczupu, a wiekszosc wylali na tego wariata z lasu xD Dzieki wszystkim za towarzystwo i do nastepnego razu :)

hapibo

Ode mnie tez 3. Plusy: ladny model gada, nienajgorsze scenerie. Minusy: waz zdegradowany do roli bezsensownie dzialajacego deus ex machina i usuwacza zbednych osob z listy plac, durnowate zakonczenie (waz tuz obok, plemie wybite, a oni sobie siedza), niektore efekty i nudni bohaterowie.

Valdoraptor23

Nie dałem rady po scenie, ktora miala przypominac Predatora.

Valdoraptor23

Właśnie oglądam to ,,arcydzieło''-moim zdaniem wąż jest najlepszym aktorem w tym filmie-szkoda,że nikt go nie podał w obsadzie...

Wera_135

To prawda ;D Poza tym dali mu mało czasu ekranowego i nie mógł się wykazać, w swoje sceny włożył najwięcej życia i dobrze grał mimiką (pięciu) twarzy ;)

Valdoraptor23

Do tej pory nie mogę przestać się śmiać z tego ,,filmidła''-masz rację-nie ukazano całego artyzmu tej,,postaci''-a szkoda...

Valdoraptor23

Ach jaka dramatyczna postać-dramat wyboru,którym pyskiem kogo złapać....

Wera_135

Haha :)) Zapraszamy na wtorek na to dzieło:

http://www.filmweb.pl/film/Mega+Shark+vs.+Mecha+Shark-2014-697119/discussion/Fan klub+kina+klasy+Z+-+Megarekin+kontra+Mecharekin,2660673#post_13644933

Valdoraptor23

Na litość boską,po raz drugi tego nie zniosę,a upić się nie mogę-niestety przy dziecku-raczej to sobie daruję-sorry...

Wera_135

Jakimś cudem przeczytałam wszystkie komentarze-mam nadzieję,że w sąsiedztwie nikt nie słyszy mojego śmiechu-bo do tej pory nikt się nie dobija z pytaniem,co się stało..

Wera_135

Ten film był w sumie nudnawy, uwierz że są filmy, gdzie padają takie teksty że nie powinno się potem czytać forum w miejscu publicznym :D Choćby Piraniokonda, ale tam były już chyba ze dwa seanse bo film ma taki potencjał :D

Valdoraptor23

I rozstąpiło się morze,wylazł rekin-O MÓJ BOŻE.....

Valdoraptor23

Jednak po całodziennym rozmyślaniu postanowiłam ,,zmierzyć'' się z tym filmikiem-wrażenia opiszę po seansie,o ile nie pęknę ze śmiechu...

Wera_135

Brawo! My będziemy komentować.

Katharsisss

Ja będę na siłach,chętnie się przyłączę.

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Dzisiaj w TV leci więc trzeba go obejrzeć w ten Halloweenowy wieczór :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones