PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30591}

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Snow White and the Seven Dwarfs
7,3 49 061
ocen
7,3 10 1 49061
7,0 7
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Dla tych co chcą mieć Śnieżkę z przedwojennym dubbingiem na DVD, to oficjalnie mówię: taka wersja istnieje. Kupiłem ponad dwa lata temu na allegro używane wydanie DVD za prawie 50 złotych, ale to unikat, więc warto. Okładka wygląda tak samo jak specjalnego wydania kasety VHS. Cała granatowa ze Śnieżką trzymającą jabłko, a pod nią Królowa i Krasnoludki. Pozostaje też wydanie zagraniczne z taką okładką, gdzie z pewnością i będzie polski, przedwojenny dubbing.

Swoją drogą, pamiętam jak byłem jako sześciolatek w 2001 roku w markecie "Albert", (później powstał z niego Carrefour) to była nawet specjalna wystawa z wydaniem Śnieżki na kasetach i płytach. Ale dla mojej mamy kupno kasety Disneya było w tamtym czasie przesadą, zwłaszcza, że nie przepadałem za księżniczkami jako dzieciak.W sąsiednich działach za to były inne animacje tego studia. W tedy VHS kosztowały tyle ile dziś nowe wydania DVD, a płyty DVD kręciły się w kwotach 70-90 złotych - to po latach zabawne, ale to były ogromne pieniądze jak za film.

ocenił(a) film na 7
Kurzi32

Przedwojenny dubbing można z łatwością znaleźć wszędzie, ale na nowy to trzeba trochę poszukać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones