PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659015}

Królowie lata

The Kings of Summer
6,7 39 230
ocen
6,7 10 1 39230
6,8 20
ocen krytyków
Królowie lata
powrót do forum filmu Królowie lata

Z tego co przejrzałam to opinie na temat tego filmu nie są zbytnio pochlebne. Nie rozumiem dlaczego. Może i był nieco nierealny, bo jak zdołałoby się trójce nastolatków bez żadnej wprawy w budowaniu udało wnieść taką konstrukcję w tak niedługim czasie? Nie było to super wytrzymałe, ale nadal to dla mnie trochę niewykonalne, a szczególnie przeniesienie tego wszystkiego w środek lasu. Zajęłoby im to całe wakacje. Poza tym film jest zabawny i jest tu bardzo fajny pomysł. Jak dla mnie przedstawione marzenie każdego dzieciaka. Dobrze dobrana muzyka, piękne ujęcia i prawdziwość. Oprócz Patricka który mnie w ogóle nie przekonał, reszta aktorów zagrała bardzo dobrze. W szczególności Baggio, który był dosyć nietuzinkową postacią. Co mnie zaskoczyło to zakończenie. W większości filmów Kelly związałaby się w końcu z Joem, a tu zaskoczenie, wybrała jego przyjaciela. Film pokazuje także relację między nastolatkiem-dorosłym, która jest dosyć prawdziwa. Nie był to dla mnie zmarnowany czas.

ocenił(a) film na 7
Oliwcia77

Właśnie skończyłem oglądać ten film. Przed seansem byłem trochę sceptycznie nastawiony, jednak film był naprawdę niezły.
W pełni zgadzam się z Tobą - muzyka i klimat nadawały temu filmowi prawdziwość. Trochę szkoda przeciętnej fabuły, bo według mnie potencjał tej produkcji był bardzo duży. Co do niepochlebnych opinii... filmweb to siedlisko hejterów i niestety trzeba się do tego przyzwyczaić ;)

ocenił(a) film na 8
Oliwcia77

Zakończeniem filmu jest nie to, że Kelly wybiera Patricka, lecz powrót Biaggia na stałe do lasu (kto oglądał film DO SAMEGO KOŃCA, ten wie, o co mi chodzi).

Shiloh

Masz na mysli naprawiona skrzynke pocztowa czy sowe, ktora wyglada jak Baggio? stawian na to pierwsze :D

Shiloh

Ajj, jednak obejrzalem do konca po napisach i jest bezposrednio to pokazane, ale sama naprawiona skrzynka pocztowa przed napisami by wystarczyla kurcze. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones