Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:42
Film

Tout le monde debout

2018 1 godz. 47 min.
6,6 5 575
ocen
6,6 10 5575
3 183
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"802400","linkUrl":"/film/Kr%C4%99cisz+mnie-2018-802400","alt":"Kręcisz mnie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/00/802400/7855841.2.jpg"}
Niepoprawny podrywacz postanawia uwieść Julie udając osobę jeżdżącą na wózku. Gdy poznaje jej siostrę, również poruszającą się w ten sposób, musi kontynuować maskaradę.
{"userId":"867323","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/24/00/802400/778798_1.2.jpg","title":"Pusty śmiech","link":"/reviews/recenzja-filmu-Kr%C4%99cisz+mnie-21803","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Pusty śmiech
Twórca popełnił klasyczny błąd reżysera-debiutanta. Tak bardzo skupił się na tym, by nie popełnić kardynalnego... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Kręcisz mnie
Kręcisz mnie (2018) Zwiastun nr 1 (polski) 1:42
Kręcisz mnie | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2018 | Film Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, "podobnie jak on" poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, "podobnie jak on" poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

dystrybucja
studio
Ciné+ (udział) / Gaumont / Nexus Factory (koprodukcja) / Więcej...
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Tout le monde debout
inne tytuły
Kręcisz mnie Polska
Liebe bringt alles ins Rollen - Tout le monde debout Szwajcaria
Więcej...
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w Paryżu i regionie Île-de-France (Francja) oraz w Pradze (Czechy).
Okres zdjęciowy trwał od 15 maja do 1 lipca 2017 roku.
Wszedłem do kina i wybrałem przypadkowo francuską komedię, licząc, że oglądnę lekki film zawierający odpowiednie proporcje wzruszenia i humoru. I nie zawiodłem się. ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 80%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film lekki, zabawny i wzruszajacy :) Polecam! Oglądając go można rozmarzyć się o prawdziwej miłości, takiej skłonnej do poświęceń. Fabułą trochę przypomina film „Nietykalni”

 • Polecam

  izaa8901 ocenił(a) film na 8

  Nie rozumiem, skąd taka niska ocena na filmwebie, naprawdę dobry film.

 • Flo zaraża uśmiechem!

  karolinao_o ocenił(a) film na 6

  Troszkę się zawiodłam na filmie, liczyłam na więcej zabawnych scen. Największy plus to aktorka grająca Florence. Dosłownie zaraża uśmiechem i pozytywna energia. Świetny dobór aktorów :)

 • Miłośnicy komedii romantycznych nie będą zawiedzieni

  Tomek002 ocenił(a) film na 7

  Zwłaszcza francuskich. Film dobry. I co ważne śmieszny. Może nie jest to film na miarę "Nietykalnych" ale na pewno warto go obejrzeć i się dobrze bawić. Ludzie w kinie się dobrze bawili. Miałem do wyboru polską komedię romantyczną i ten film. I nie żałuję wyboru.

  7
  • Franck Dubosc - brawo!

   EwciusDziennikarz ocenił(a) film na 10

   Film zasługuje na wyższą ocenę. Odważne, a zarazem lekkie podejście do tematu. Kto się waha, żeby pójść, niech przestanie ;) Warto!

   7