PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862865}
plakat filmu Kraina Snów

Kraina Snów

Slumberland
6,6 3 089
ocen
6,6 10 1 3089
1 168
chce zobaczyć
Kraina Snów
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


"Kraina Snów” przenosi widzów w magiczne nowe miejsce - świat snu, w którym bystra Nemo (Marlow Barkley) i jej ekscentryczny towarzysz Flip (Jason Momoa) przeżywają fantastyczne przygody. Gdy ojciec Nemo, Peter (Kyle Chandler), zostaje uznany za zaginionego na morzu, idylliczne życie dziewczyny na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku"Kraina Snów” przenosi widzów w magiczne nowe miejsce - świat snu, w którym bystra Nemo (Marlow Barkley) i jej ekscentryczny towarzysz Flip (Jason Momoa) przeżywają fantastyczne przygody. Gdy ojciec Nemo, Peter (Kyle Chandler), zostaje uznany za zaginionego na morzu, idylliczne życie dziewczyny na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku staje na głowie. Nemo zostaje wysłana do miasta, gdzie ma zamieszkać ze swoim pełnym dobrych chęci, ale naprawdę dziwnym wujem Phillipem (Chris O'Dowd). Za dnia zmaga się z nową szkołą i nową codziennością, ale nocami przenosi się z pomocą tajemniczej mapy do fantastycznej krainy snów. Tam zaprzyjaźnia się z Flipem, wyjętym spod prawa przemiłym ekscentrykiem, który szybko zostaje jej partnerem i przewodnikiem. Razem wyruszają w niesamowitą podróż, aby przemierzać sny i uciekać przed koszmarami z nadzieją, że Nemo będzie dane ponownie ujrzeć ojca.

Kraina Snów
Zwiastun nr 1 (polski)
Kraina Snów
Teaser nr 1 (polski)
Kraina Snów
Fragment nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2022-10-07T08:39:37 https://fwcdn.pl/webv/28/57/62857/62857.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/65/862865/Kraina_Snow___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Kraina Snów zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Netflix
studio
Chernin Entertainment
tytuł oryg.
Slumberland
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.