PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 916
ocen
7,5 10 1 266916
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Słucham tej piosenki ponad dwa miesiące, a jeszcze mi się nie znudziła... ;D

ocenił(a) film na 9
cloe4

Ta piosenka nigdy się nikomu nie znudzi :)

ocenił(a) film na 10
cloe4

Ja ostatnio słucham tej wersji w 25 językach i nie mogę przestać :D

ocenił(a) film na 8
kuba000078

Ja też bardzo lubię wersje multijęzyczne :)

użytkownik usunięty
kuba000078

Słyszałem o tym filmie i mam pytanie, czy naprawdę opłaca się tracić mój czas na kolejną, uważam, że marną bajkę, robioną dla pieniędzy? Czy niesie jakieś wartości? Zdziwiłem się tak wysoką oceną i jestem chętny obejrzenia, ale jeżeli tak, to polecacie ten film z polskim dubbingiem, czy standardowo z napisami i w oryginale?

Opłaca się to oglądać, czy nie? To jest moje główne pytanie.

ocenił(a) film na 10

No więc według mnie film jest wart pofatygowania się do kina.
Ale każdy ma swój gust więc że Ci się spodoba już nie mogę tego zapewnić

Ja bardzo polecam. Film ma przesłanie, a nawet dwa. Zrywa także z niektórymi stereotypami. Warty obejrzenia, ale jak kolega wyżej wspomniał, każdy ma swój gust. :D

użytkownik usunięty
Crazy12

A wybrać z polskim dubbingiem, czy brać w ciemno w oryginale?

Ja bym wpierw radziła z polskim.

cloe4

Ja obejrzałem już chyba z tysiąc razy ;D

cloe4

Czyli nie jestem sama ;) Ja słucham w pieciu i w prawie w kazdym już umiem zaspiewać :) razem z przyjacióką założyłyśmy sie ktora opanuje wiecej językow Mam ambicje nauczyć sie w min 20. Dołańcza ktoś?

* przepraszam za ewentualne błedy

cloe4

Ja wolę angielską wersję, ale piosenkę jest cudowna i mogę ją słuchać bez końca. Też słucham po kilku językach: angielsku, rosyjsku, niemiecku, hiszpańsku i polsku. Chyba też się pouczę na pamięć, bo fajnie tak pośpiewać. 20 języków nie dałabym rady, poa tym wolę słuchać i uczyć się tych co lubię, a nie wiem czy 20 się znajdzie. Wszystkie fajne, ale jak już zaczynam słuchać wszystkie wersje po kolei to zlewają się w jedno i słyszę bardziej muzykę i słowa, niż głos i język.

Niepokonana

Nie martw się, ja w pewnym momencie śpiewałam w pięciu na raz :) Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy.

Mi też się zlewają w jedną, piękna melodie. Ostatnio to nawet nie odróżniam słów, tylko przesłanie :).

To się nazywa majsterszyk kompozytorski.

filmomanka_6

Nie martwię się :P, po angielsku zaśpiewam, po polsku też (ale rzadziej słucham, więc gorzej niż z angielskim), po hiszpańsku, niemiecku i rosyjsku już słowa czasem śpiewam odruchowo (chociaż strasznie kaleczę :D) i trochę z japońskiej i innych wersji. ;)

Melodia w każdej taka sama, zaśpiewane innymi głosami, ale w bardzo podobny, piękny sposób, więc już nie zwracam uwagi na język. ;) To zasługa tak cudownej piosenki. Trzymam kciuki, żeby dostała oscara!

Niepokonana

Już tyle dostała nagród że musi. :)

cloe4

Everything is awesome z Lego Movie jest o niebo lepsze

ocenił(a) film na 10
KalekaMentalny

Każdy ma swój gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones