PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 036
ocen
7,5 10 1 267036
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Film animowany długometrażowy, czy w kategorii muzyka filmowa (w tym wypadku Mam tę moc ,,Let
it go'' :)

użytkownik usunięty
kamilcyr

Raczej w kategorii fil animowany długometrażowy

ocenił(a) film na 8
kamilcyr

W kategorii Najlepszy Film Animowany ma gwarantowane zwycięstwo, najlepsza piosenka-raczej wątpię, że wygra.

kamilcyr

Jak dla mnie Let It Go ma większe szanse. Jakby nie brzmiała w polskim tłumaczeniu (a jest świetna, lecz wyjaśnię zaraz, o co mi chodzi), to jednak pod uwagę bierze się i ocenia oryginalne wersje. A tekst Let It Go w przeciwieństwie do Mam Tę Moc nie odnosi się tylko do mocy Elsy, to piosenka o przełamaniu się w życiu, dla słuchaczy, którzy nie widzieli piosenki w filmie "mroźne" nawiązania są metaforą. Cały film jest zrobiony świetnie, aczkolwiek mimo, iż dałam 10/10, mam się czego poprzyczepiać. Nie oglądałam Krudów, mam to jeszcze w planach. Jednak uważam, że jeśli Frozen dostanie tylko jednego Oscara, to za piosenkę.

ocenił(a) film na 10
Crazy12

też tak uważam piosenka w originale jest przepiękna jak tylko usłyszałam ją pierwszy raz nie mogłam wyjść podziwu sądzę że Let it go ma największe szanse na Oscara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones