PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 036
ocen
7,5 10 1 267036
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

W której wersji lepiej obejrzeć "Frozen"- polsko czy angielskojęzycznej?
Czy oglądał ktoś obie i ma porównanie?

ocenił(a) film na 9
maibu

Moim zdaniem polska wersja jest lepsza ze względu na dubbing Olafa, natomiast plusem angielskiej jest głos Idiny Menzel. Ale tym ostatnim nie należy się za bardzo przejmować, ponieważ polski dubbing Elsy też nie jest najgorszy.

ocenił(a) film na 10
maibu

Obie. Serio.

ocenił(a) film na 10
foxbond

Tylko polecam obejrzeć najpierw polską, później ang. Ja zrobiłem na odwrót i żałuję.

ocenił(a) film na 9
maibu

Oglądałam obie, najpierw polską w dzień premiery, później (nie raz) angielską i znów polską.
W polskiej głos Anny strasznie denerwuje (przynajmniej mi nie pasował), za to dialogi i piosenki - pierwsza klasa.
Angielska jak to angielska, oryginał zawsze najlepszy. Trudno się zdecydować jeżeli to Twój pierwszy raz z tym filmem, ale obejrzyj najpierw polską ;).

ocenił(a) film na 10
Kinderka567

mi tam głos Anny odpowiadał, tylko miałem mały zgrzyt, bo Anna Cieślak podkładała też głos Ellie (The Last of Us)

ocenił(a) film na 10
maibu

Mnie osobiście bardziej spodobał się polski dubbing ;)

ocenił(a) film na 8
maibu

Polecam najpierw polską, potem angielską :)

ocenił(a) film na 10
maibu

Według mnie lepsza jest angielska z napisami. Nie wiem czemu w tej bajce bardziej podoba mi się oryginalnie, bo zwykle zawsze oglądam z dubbingiem. Jak dla mnie polski nie jest tak dobry jak angielski ;)

ocenił(a) film na 10
maibu

Mi w tej bajce też wyjątkowo przypadł do gustu oryginał, bo oglądając Zaplątanych Polska wersja to było coś cudownego.
Piosenki "Let It Go" słucham prawie codziennie oczywiście po angielsku chociaż na początku także bardzo podobała mi się Polska wersja .
Co do dubbingu Olafa to jakoś nie mogę się zdecydować która wersja jest lepsza bo w niektórych momentach polski Olaf bywał śmieszniejszy a znowu w innych bardziej śmiałem się słuchając angielskiej wersji.
Według mnie to raczej kwestia gustu i tego czyj głos bardziej się komuś podoba.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
kuba000078

Obie. ja zawsze oglądam najpierw angielską wersję, bo uwielbiam oryginał najpierw, a kiedyś pewnie sprawdzę polską. boję się, bo polski dubbing nie zawsze jest dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones