PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 916
ocen
7,5 10 1 266916
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Tak jak wiele Disney-owskich produkcji w ostatnich latach to była totalna chała i nie dawało się tego
oglądać to ten film naprawdę przywraca wiarę w to że Disney potrafi nadal tworzyć piękne bajki
pokroju Króla Lwa, Pięknej i Bestii czy innych.Mnie się bardzo podoba.

ocenił(a) film na 10
wolf9918

popieram :D

wolf9918

Racja. Trzeba przyznać, że od Zaplątanych Disney odradza się z popiołów. ;)

ocenił(a) film na 7
wolf9918

Niestety grafika o wiele gorsza niż w filmach Pixara... Film jakby w jakości sprzed 10 lat. Już Zaplątani mieli o wiele lepszą grafikę...nie wiem czemu tu tak to sp***li.

ocenił(a) film na 10
szyszek12

Chyba słabe torrenty pobierasz. Wybierz się do kina, gdyż grafika jest jak w Tangled + ten śnieeeeeg

ocenił(a) film na 7
foxbond

haha, no może to jest powód ;) ale włosy były mistrzowskie w Tangled :D tego chyba nie da się powtórzyć!

ocenił(a) film na 10
szyszek12

Zainteresowałem się tym tematem i akurat w przypadku Frozen wykorzystano tę samą technologię co w Tangled. Po prostu zarówno Elsa jak i Anna zawsze mają wymyślne fryzury, dlatego nie wygląda to tak "epicko" jak w przypadku Roszpunki.

ocenił(a) film na 10
szyszek12

Czytałam, że Elsa miała więcej włosów niż Roszpunka, oczywiście nie były tak długie ale równie piękne i dopracowane! Jak tak mówisz o grafice to mam wrażenie, że dwa inne filmy oglądaliśmy, a może po prostu oglądałeś w internecie, a ich jakość delikatnie mówiąc okropna ;)

ocenił(a) film na 10
a_krakers

Też słyszałem że Elsa miała więcej włosów i były bardziej dopracowane.
Co do samej animacji to na razie "Frozen" jest u mnie na pierwszym miejscu i do tego jeszcze ten klimat i przepiękny śnieg.
A jeśli chodzi że Disney znowu robi fantastyczne filmy to mogę się zgodzić ponieważ, fabuła+klimat+piosenki i ogólny zarys tej siostrzanej miłości było strzałem w 10.
Mam nadzieję na sequel lub inną tak cudowną bajkę.

ocenił(a) film na 8
wolf9918

tak tak tak! oglądałam z siostrzenicą (i tylko dlatego w sumie), a jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie za długi, z przesłaniem, bardzo bardzo fajna bajka :)
Reakcja Kristoffa na zaręczyny z dopiero co poznanym gościem - świetna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones