PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 867
ocen
7,5 10 1 266867
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Wersja Angielska

ocenił(a) film na 9

Wiecie może gdzie mógłbym zobaczyć film w oryginalnej wersji językowej ?

ocenił(a) film na 10
Alien366

Jeśli kino to slyszalem o oryginalnej wersji w kinach w stolicy i Krakowie.


AAA jeśli nie to torrenty. Ja tam czekam na wydanie BD, na którym pewnie będą obie wersje.

ocenił(a) film na 8
foxbond

A wiesz może kiedy wypuszczą?

ocenił(a) film na 9
andrzej2783

W Ameryce to 18 marzec, na Amazonie UK widnieje 31 marzec czyli u nas obstawiam kwiecień ale nie znalazłem dokładnej daty

andrzej2783

Ja słyszałam, że przełom kwietnia i maja, ale mam nadzieję że wcześniej. Chciałabym mieć wersję dvd, może mi się to uda. :)

Alien366

W internecie znajdziesz. Ja oglądałam, ale strony tu na filmwebie podać nie mogę. :/

ocenił(a) film na 8
Niepokonana

E tam w internecie. To wersja ze znośną jakością obrazu (ledwie dvdrip) z dźwiękiem kinowym, więc ja podziękuję i poczekam na HD.

andrzej2783

Z tym się zgodzę, ale jak ktoś bardzo chce to można obejrzeć. Widziałam jedną wersję co miała beznadziejny dźwięk, ale dobry obraz i na odwrót. Też wolę wersję HD i czekam oraz na wydanie DVD. Ale kolega/koleżanka (mam nadzieję nie urazić) chyba nie chce czekać i wolałby oglądnąć w najbliższym czasie.

ocenił(a) film na 8
Niepokonana

Uważam, że jakość bajki / filmu, w której oglądamy znacząco wpływa na ocenę i wrażenia. Dlatego właśnie wolę mieć optymalną wersję i cieszyć się bajką tak jak bym chciał. Inaczej odbiera się film w kinowej wersji obrazu i dźwięku, a w IMAX.

ocenił(a) film na 7
andrzej2783

W Digital HD w wersji angielskiej ma się już ukazać już 25 lutego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones