PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 876
ocen
7,5 10 1 266876
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

KINA:))))))))) Pieniądze nie poszły w błoto:))))))))

ocenił(a) film na 10
Veronica86

phi, tylko dwa razy.... :D

ocenił(a) film na 10
foxbond

Najpierw musi być drugi aby był trzeci i kolejne ...:)):D

ocenił(a) film na 10
Veronica86

Ja byłam 5 razy i nie rzałuje wydanych pieniędzy;D a z chęcią poszła bym i 6 raz:)

karola1110

Takiej to dobrze... ja byłam raz i o drugim seansie mogę pomarzyć :P

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Powiecmy, że to były szyste przypadki, że tyle razy byłam. No ale jak mi proponowano wyjście do kina na taką super animacje. To czemu nie! Oderwać się od codzienności a przede wszystkim od tej nauki, bo powiem szczeże nawet by się chyba świętemu zmierzło to codzienne siedzenie nad ksiąrzkami;D

ocenił(a) film na 10
karola1110

hah ja pierwszy raz poszedłem bo miałem darmowy bilet ;)
Później poszedłem na ostatni seans.

pooooczym okazało się, że w ferie znów grają "Krainę Lodu" 10zł za bilet :D



Musze przyznać, byłem 5 razy, ale ani razu na 3D :(

ocenił(a) film na 10
foxbond

No cusz ja płaciłam tylko za 3 seanse, a reszta jak to się mówi, znaleźli się sponsorzy:D
3D naprawde udane ( nalerzące do tych nielicznych udanych) Aż miejscami chciało się złapać płatek śniegu do rąk.(jak te maluchy:D)

ocenił(a) film na 9
foxbond

To żałuj, ja byłam dwa razy, ale w 3D i dla mnie efekt był powalająco piękny! Nie mam kina bardzo blisko, więc jak mi się uda iść to dopłacam i mam to 3D:)

Najwięcej razy, ile byłam na jednym filmie w kinie, to na Meridzie Walecznej - 3. A i tak poszłabym po raz czwarty, piąty i setny:)

ocenił(a) film na 10
Irma100

Tia, tylko, że zanim się zorientowałem jak dobry jest to film to już przestali go w kinie wyświetlać w 3D :<

No nic i tak łatwo było zgadnąć co było w 3D i oczyma wyobraźni dorobić brakujące elementy.

ocenił(a) film na 9
foxbond

Rozumiem. Ja "Zaplątanych" w ogóle nie oglądałam w kinie. Nie podobał mi się zwiastun i postanowiłam zostać w domu. A jak parę miesięcy potem widziałam na telewizorze, to żałowałam tej sceny z lampionami.

Crazy12

Ja też byłem tylko raz ;( Na początku średnio interesowałem się "Krainą Lodu" chciałem ją obejrzeć ale nie na tyle żeby iść na nią do kina, ale jak obejrzałem "Mam tę moc" to następnego dnia poszedłem do kina. Za dwa dni miałem jechać na ferie i zdążyłem pójść tylko raz, jak w połowie ferii wróciłem to akurat w moim mieście już nie grali. Jak bym mógł to bym poszedł chyba z 10 razy.

ocenił(a) film na 10
Veronica86

Skoro byś znowu wybrała się do kina na ten film to czemu tak niska ocena?

użytkownik usunięty
kuba000078

Właśnie miałem to napisać.

ocenił(a) film na 10

łe nawet nie zauważyłam miało być 10 .Za Szybko wszystko robiłam:)

użytkownik usunięty
Veronica86

A to ok :)

Też chętnie poszłabym na to z pięć razy ale wolę zaczekać na płytę i móc w nieskończoność oglądać w wersji i polskiej i angielskiej;))

Veronica86

Byłem trzy razy i musiałem sobie kupić płytę z muzyką, bo bym nie wytrzymał do końca kwietnia na wydanie DVD.

Veronica86

Jeszcze nikt nie pochwalił filmu za to, że Anna (chyba też Kristoff) miała różne stroje od początku filmu. W tej kwestii rodzice ją dopieszczali, bo Elsa chodziła cały czas w jednym zestawie :(

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Zaraz zrobię galerię ze wszystkimi jej strojami :)

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Proszę:
http://imgur.com/gallery/9AYt5/

Koniecznie dajcie znać jeśli coś pominąłem!

foxbond

Skąd wziąłeś te zdjęcia w tak dobrej jakości?

ocenił(a) film na 10
Dirinh

z dHD (którego nie posiadam)

Pewna osoba robi screeny z filmu (1080p) na tapetę (tak po 50 dziennie). Zebrało się już 450, a doszło tylko do końca "Let it go". Dlatego do tego momentu są w dobrej jakości, a dalej w gorszej (DVDSCR, 320p)


Jak wykona z całego filmu, przenumeruję je (aby były we właściwej kolejności) i podzielę się gotową paczką.

foxbond

Ok, dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones