PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875584}

Krowa

Cow
7,4 817
ocen
7,4 10 1 817
7,8 12
ocen krytyków
Krowa
powrót do forum filmu Krowa

W jakimś innym świecie, którego pewnie nie ma, powinniśmy przepraszać zwierzęta za tyle cierpienia, które im sprawiamy i nieskończenie dziękować za to, co nam dają.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Smutna prawda o tym skąd sie bierze mleko na pòłkach sklepowych.Dzisiaj krowa to produkt eksploatowany do granic możliwości a kiedy nie jest już zdolna dalej normalnie funkcjonować,staje sie zbyteczna i trafia do rzeźni gdzie czeka ją bòl,cierpienie i śmierć lub zostaje zabita jak Luma strzałem w głowe.Najlepsze jest to,że mleko dorosłemu człowiekowi nie jest do niczego potrzebne w diecie a picie go regularnie,bardziej mu szkodzi niż pomaga.Jednak lobby i reklamy robią swoje, dlatego produkuje sie go tak dużo na świecie.Ja zrezygnowałem mleka niego dawno temu i tylko wyszło mi to na dobre !

ocenił(a) film na 8
Kesler_2

W pełni się zgadzam. Piję mleko owsiane (dodaję przede wszystkim do kawy) i bardzo sobie chwalę.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

I tak trzymaj ! Jest jeszcze kwestia tego,że w tym filmie z krowami obchodzono sie dosyć łagodnie a w sieci jest dużo filmòw z takich farm mlecznych,gdzie krowy są bite,kopane i maltretowane przez psycholi ktòrzy tam pracują.Niepijąc mleka.nieprzykładam do tego ręki.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Dlatego jestem weganką. Przez cierpwinie zwierząt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones