PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1504}

Kruk 3: Zbawienie

The Crow: Salvation
6,3 8 587
ocen
6,3 10 1 8587
Kruk 3: Zbawienie
powrót do forum filmu Kruk 3: Zbawienie

Pod wzgledem fabularny to dobry i spojny film.Gra aktorow tez na poziomie.Lecz w mojej opinii to juz nie 'Kruk'.Brak klimatu i tej zadzy zemsty...

ocenił(a) film na 5
iza198444

"Kruk"? to zawsze była "Wrona"

Polskie tłumaczenie to porażka, chociaż ornitologiem nie jestem i komiksu też nie znam ale ciekawe że w pierwszym filmie bohaterem był Eric D(kruk)raven.

ocenił(a) film na 4
Dude_

Spostrzegawczy jestes!:-) hm tez mi sie zdaje,ze to wrona byla..kruki maja duze,grube dzioby.

ocenił(a) film na 8
iza198444

Dzisiaj ocenię , bo leci w tv , a nie pamiętam zbytnio tego filmu , ale do części pierwszej nie dorównuje żadna kolejna odsłona . Brandon Lee pasował wyśmienicie do tej roli , zagrał w jednym z moich ulubionych filmów .

ocenił(a) film na 4
Vachell

Brandon Lee byl wspanialy,a Mabius mnie tu nie przekonal.Gdyby ten film mial inny tytul,to ocenilabym go wyzej,a ze odnosi sie do'Kruka' to dalam 4.

ocenił(a) film na 8
iza198444

Masz nieco racji , ale mnie się jednak spodobał i dostał ciut naciąganą , ale jednak 8 ;) .

ocenił(a) film na 8
Vachell

Znowu to samo. Przecież w scenach w makijażu to był dubler z komputerowo nałożoną twarzą Lee. Jedyne sceny z jego udziałem to te z Sofią Shinas. Mam wrażenie, że cały kult pierwszego "Kruka" polega na tym że zagrał w nim syn słynnego Bruce'a Lee. Ten kult jest trochę wkurzający, bo cierpią na tym inne części. O ile dwójka i czwórka są źle zrobione, o tyle trójka jak najbardziej zasługuje na większe docenienie niż słowa typu "dno". Zastanówcie się czasami nad tym co piszecie.

ocenił(a) film na 8
Filmoholiczka

Ty jesteś normlana?? Dlaczego do mnie piszesz tego typu posty?? Potrafisz czytać?? Napisałem wyraźnie, że film mi się podoba. Część pierwsza jest czymś niedoścignionym dzięki Brandonowi, a to, że jest synem Bruce'a, nie ma nic do rzeczy. Naucz się czytać ze zrozumieniem i kiedy to osiągniesz, wtedy kieruj do mnie tego typu wpisy.

ocenił(a) film na 8
Vachell

To było ogólnie do tych którzy gloryfikują pierwszą cześć. I nikt mnie nie przekona, że nie dzieje się tak dlatego że Barandon był synem Bruce'a. Tak po prostu jest.

ocenił(a) film na 8
Filmoholiczka

Ogólnie, ale podpięte do mnie.
Ja Ciebie nie mam zamiaru do niczego przekonywać, masz własne zdanie i gust, tak samo jak ja i każdy inny użytkownik, dla mnie "Kruk" obok "Rambo: Pierwsza krew" i "Lekcji przetrwania"(1997) to najlepszy film jaki powstał. Dla jasności, nie jestem fanem Bruce'a Lee, wręcz go nie znam i nie widziałem z nim żadnego filmu, a jak spoglądają na Brandona inni, to już nie mnie oceniać, poza tym interesuje mnie to tyle co pogoda w Indiach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones