PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119897}

Krwawa łaźnia w domu śmierci

Bloodbath at the House of Death
5,5 862
oceny
5,5 10 1 862
Krwawa łaźnia w domu śmierci
powrót do forum filmu Krwawa łaźnia w domu śmierci

Początek zapowiada ostry horror z lat osiemdziesiątych. Grupa ludzi zostaje brutalnie zaszlachtowana przez satanistów. Kilka lat później do "domu śmierci" przyjeżdżają naukowcy i już nikt nie ma wątpliwości; film jest pastiszem horrorów. I to całkiem niezłym.

Nie jest to komedia w kategorii "Nagiej broni" czy "Strasznego filmu". Dowcipy nie są tu w większości aż tak dosłowne i bliżej im do stylu filmów jak "Kryjówka białego węża". Dla mnie dodatkowym smaczkiem była mała rola Vincenta Pricea. Ma tylko kilka scen ale jego postać w doskonały sposób parodiuje role w ekranizacjach Poe czy filmach o Phibsie. Warto zobaczyć ten komedio-horror chociaż po to żeby usłyszeć Pricea wrzeszczącego hasło z tytułu tego tematu).

ocenił(a) film na 7
miszatujest

W strasznym filmie też była scena łóżkowa z duchem, prawdopodobnie zerżnięta właśnie z domu śmierci. Nie powiedziałbym że początek jest aż taki ostry, już pierwsze minuty trącą komedią, kultysta przed masakrą idzie do toalety, inny rzuca ciałem przez okno jakby było ze styropianu ect.

ocenił(a) film na 7
arkasatana

Na pewno twórcy "Strasznego filmu" to widzieli. A "Krwawa Łaźnia W Domu Śmierci" z tą sceną seksu z duchem wzorowała się na tym http://www.filmweb.pl/film/Byt-1982-34988

ocenił(a) film na 7
arkasatana

Film włączyłem nie wiedząc w jakim jest gatunku wiec kilka pierwszych dowcipów/gagów mogłem przeoczyć.

miszatujest

Ten film jest dostępny online?Chciałbym obejrzeć

ocenił(a) film na 7
Bawimordka

Widziałem go wieki temu. Mógł przepaść gdzieś w czeluściach internetu.

miszatujest

Takie smaczki nie przepadają :)

Bawimordka

Jest dostępny, nawet w dobrej wersji.

wmbco

Gdzie?

j_przymenski

Na jednej ze stron online, teraz nie pamiętam której.

j_przymenski

Obecnie na netflix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones