PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232985}

Krwawe święta

Black Christmas
4,7 6 395
ocen
4,7 10 1 6395
4,0 2
oceny krytyków
Krwawe święta
powrót do forum filmu Krwawe święta

Nie kumam dlaczego ten film ma tak słaba note , mi sie podobal , fajne sceny z zabijaniem , duzo krwi , sa realistyczne nie jak w naprawde tandetnych horrorach , fajna historia , nie kumam naprawde bo jest wiele kiczowatych horrorkow na o wiele lepszych miejscach w rankingu

ocenił(a) film na 7
Michal17

Ja tak samo nie mogę tego zrozumiec. Obejrzałem film wczoraj, nie byłem do konica pewien czy go obejrzę przez dużą ilośc negatywnych komentarzy i ocen na temat tego filmu.
Film jest naprawdę dobry, może gra aktorska nie powala chociaż zdażają sie wyjątki ale efekty specjalne, fabuła oraz postacie w tym filmie są naprawdę dobre.
Ma małe błędy i niedociągnięcia jak każdy film ale naprawdę dobry i godny polecenia.

ocenił(a) film na 8
Hawajek

miło tu spotkac chociaz jedna pozytywnie nastawiona osobe do tego filmu

użytkownik usunięty
Michal17

Fajna historia to plus, który można przypisać oryginałowi, a nie remakowi, który jest po prostu odświeżoną kopią. Niczym się nie wyróżnia na tle innych i dlatego jest słabo oceniany, lepiej obejrzeć po raz kolejny pierwowzór, niż to.

ocenił(a) film na 8

nie zgodzę sie z tobą remake jest o wiele lepszy niż oryginał, tez jestem maniakiem horrorów i na te lata od 2000 w góre ten film jest naprawde dobry

użytkownik usunięty
Michal17

Oryginał ma klimat, fabułę i ten głos w słuchawce był nieźle odegrany. Tutaj to wszystko kiepsko powielili, ale jak widać zawsze się znajdą miłośnicy :) O jakich to horrorach mówiłeś, że mają wyższe miejsce niż ten, a nie zasługują?

ocenił(a) film na 8

kurcze ciezko mi teraz rzucać tytułami, kiedys w gazetach jak sie nie myle kino grozy co jakis czas sprzedawali horrory ktore ogladalem i pamietam odwiedzalem filmweb gdzie az sie za glowe lapalem jak widzialem jak te filmy sa dobrze oceniane a mnie w ogole nie przypadaly do gustu , a ten film mi sie naprawde spodobał fajny klimat, wciagający, nie przewidywalny.

ocenił(a) film na 8
Michal17

Wiem że film ma trzy kopie, jedna co trwa 84 minuty, czyli ta co trafiła do polski, 90 minut ta co trafiła w ameryce (bardziej kreatywne sceny mordów oraz lepsze zakończenie) oraz wersja UNRATED co trwa 92 minuty (jescze wiecej scen mordów oraz rozszerzone sceny, wiecej krwi i bardziej brutalne telefony) i jest to najlepsza kopia tego filmu. Dla mnie 8 mam do niego też duży sentyment oraz podoba mi się że ten film jest inny od oryginału, i ma bardziej rozwiniętą fabułe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones