PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738720}

Krwawe igrzyska

Lady Bloodfight
5,7 1 317
ocen
5,7 10 1 1317
Krwawe igrzyska
powrót do forum filmu Krwawe igrzyska

Brutalniejszy Krwawy Sport w żeńskiej wersji na skróty, ze sporą ilością krwi. Walki nie są baardzoo emocjonujące/ekscytujące, postawiano na miażdżenie twarzy i ciała. Jeśli ktoś szuka Tomb Raider vs. Resident Evil na ringu, jedna na jedną, walczące do ostatniej deski, całe poranione we krwi lejącej się z ran na całym ciele to tutaj coś takiego znajdzie.

ocenił(a) film na 4
dubbelvla

Historia jest niestety słaba. Plusem są krwawe pojedynki, choć choreografia walk jest dosyć przeciętna. Wyłącznie dla fanów gatunku.

ocenił(a) film na 4
Kung_Fu_Master

Historia no jest jaka jest, standard w tym gatunku. Te krwawe pojedynki z kobietami są takie "w miare cos nowego".

ocenił(a) film na 10
Kung_Fu_Master

film jest bardzo fajny, historia mocna :)

ocenił(a) film na 10
dubbelvla

Mam pytanie w tym filmie było ze dziewczyna w czarnym kumite styl walki wu tang kung fu przeciwko afrykanka boks ta bokserka przegrała, co to dokładnie za styl walki ? szukałem na internecie ale internet biedny i na internecie nic nie ma na ten temat

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

ja tego nie wiem :D

ocenił(a) film na 10
dubbelvla

Film nazywa sie Kobiece krwawe walki a jakiś dureń zle przetłumaczył nazwe filmu , to mnie zadziwia w Polskich lektorach ze głównie nie potrafią przełumaczyć nazwe filmu na poprawne nazwę

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

lektorzy wiedzą lepiej

ocenił(a) film na 10
dubbelvla

nie zawsze :D

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

żartowałem :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones