PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=415577}

Krwawe wizje

They Wait
5,7 2 493
oceny
5,7 10 1 2493
Krwawe wizje
powrót do forum filmu Krwawe wizje

Jak w temacie.Tego filmu nie poleciłbym nawet z tzw braku laku.Tyle w nim strachu i grozy co w Muminkach.Choć to może złe porównanie bo będąc dzieckiem,bardziej bałem sie Buki niż czegokolwiek w tym filmie.Stanowczo odradzam

ocenił(a) film na 2
frugosz

Mam bardzo zbliżony pogląd - ten film nie zasługuje na nic więcej niż 2/10 ! Pozdrawiam !!! Chyba kielonka sobie walnę !!!

frugosz

e no muminki były straszne :D czyli nie warto tego oglądać? ale co, lipna gra aktorska, nudna fabuła, nieciekawy, czy po prostu nie jest straszny? :P

jusiaa92

Wszystko w tym filmie jest nie tak.Począwszy od fabuły,poprzez grę aktorską a na totalnej nudzie kończąc.Zresztą już po pierwszych minutach filmu widać że to kaszanka jakich mało.Jednak ja jestem typem widza,który nie wyłancza filmu po 20 min i trwam do końca na posterunku wierząc,że może gdzieś w połowie się rozrusza.Ale tu na to nie licz także odradzam

ocenił(a) film na 6
frugosz

>.Jednak ja jestem typem widza,który nie wyłancza filmu po 20 min
"Wyłancza"... Włancz sobie znajomość języka polskiego z zakresu przedszkola. Przypomnisz sobie, że nie mówi/pisze się "włanczam"/"poszłem", a ponadto że po znaku przestankowym stawia się spację.

sendspam

Jeśli chcesz udzielać wskazówek z zakresu języka polskiego,zgłoś sie na forum polonistyczne.

frugosz

A ja stanowczo polecam. Momentami mocno straszne sceny były, miałem ciarki na całym ciele. A Muminków za dzieciaka nienawidziłem, strasznie mnie denerwowały i nic strasznego w Buce za dzieciaka nie widziałem, każda scena w tym horrorze była od niej straszniejsza. jakbym ten horror miał za dzieciaka obejrzeć to chyba bym umarł ze strachu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones